All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Carrefour STILL Lityum- İyon Teknolojisine Güveniyor

Lityum iyon teknolojili 66 EXU, yakın gelecekte İtalya'daki Carrefour mağazalarında kullanılacak.

Hamburg/Lainate, 06 Mart 2016- Carrefour İtalya, STILL'den yeni bir EXU Li-Ion düşük kaldırma aparatlı forklift filosu seçti: 66 aracın yeni lityum iyon pilleri her yerde ve herhangi bir zamanda şarj edilebilir, emisyonu yoktur ve bakım gerektirmez.

Carrefour İtalya'da 18 bölgede 1.065 satış noktası (58 Carrefour mega marketine, 409 Carrefour süpermarketine, 585 Carrefour Express'e ve 13 nakit ve taşıma rıhtım marketine bölünmüştür) ve 20.000 'in üzerinde çalışanıyla faaliyet gösteriyor. OM STILL’ e olan güvenlerini doğruladılar ve 66 yeni düşük kaldırma aparatlı, lityum iyon teknolojisine sahip forklift sipariş ettiler. Bu araçlar grubun İtalyan marketlerinde kullanılacak. Ünlü süpermarket ve marketler zinciri, araçların yenilenmesi için lityum iyon piller gelecek teknolojisini seçerek pazardaki yeniliklere yönelme eğilimini doğruladı.

Carrefour İtalya'yı bu karara karşı yönelten pek çok avantaj var: örneğin, lityum-iyon piller güvenli çünkü geleneksel kurşun-asit pillerin aksine şarj işlemi sırasında asit içermezler ve emisyon üretmezler. Bu özellik, izole edilmiş ve özellikle donanımlı bir şarj odası oluşturma ihtiyacını ortadan kaldırır ve marketteki alanı optimize etme ihtiyacına da ideal bir çözüm sunar.

Böylece lityum-iyon piller, herhangi bir yerde herhangi bir zamanda şarj edilebilir.

Bu özellik, araçların azami ölçüde esnek olmasını sağlar ve pillerin kötü kullanım nedeniyle hasar görmesi riskini tamamen azaltır. Lityum iyon piller herhangi bir bakım gerektirmez, bunun yerine ek maliyetleri ortadan kaldıracak şekilde son derece dayanıklıdırlar. Ayrıca lityum-iyon piller, kurşun-asitli olanlara kıyasla%20'ye kadar enerji tasarrufu sağlar.

Okunma 5829 defa Son Düzenlenme Pazartesi, 13 Şubat 2017 22:14

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…