All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Yale Europe Materials Handling palet istifleyici serisine ilk 2 tonluk modelleri ekledi
Yale Europe Materials Handling talep gören palet istifleyici serisine ilaveten tam olarak görülebildiği ve yakın geçmişte piyasaya sürülen MS 10-16’nın hassas taşıma kabiliyetlerini barındıran MS12-16IL ve MS20 ürünleri ekledi. Yeni ön kaldırmalı modeller 1,6 tona kadar kapasiteye sahip ve seriyi standart modelin 2 tonluk çeşidi ile bir araya getiriyor.

Yeni Palet İstifleyici MS12-16IL modeli çift yük kapasitesi ve yerden daha fazla yükseklik sağlayarak MS serisine oranla çok yönlü bir alternatif sunuyor. MS20, Yale’in palet istifleyicilerde 2 ton kaldırma kapasitesine sahip ilk ürünü.

Yale Europe Materials Handling depo çözümleri müdürü Ron Farr “Bu yeni MS12-16IL ön kaldırma serisi ve MS20’deki ilk 2 tonluk palet istifleyicimiz yeni MS10-16 modellerimizdeki sürücü operatör veriminin tüm avantajlarını sağlıyor.  Tüm operatörlerin yeni MS10-16IL serisi ve MS20’nin verimli ve rahat kumanda sağlayan ergonomik tasarımı sayesinde ne kadar kolay hareket ettirdiğini, konumlandırdığını ve kaldırdığını gördüğünde tam güven duyacağından eminiz.

Yale Europe Materials’ın verim ve operatör rahatlığı konusundaki önceliklerine dayalı olarak tasarlanan iki model yeni palet istifleyici serisinin önemli özellik ve donanımlarını barındırıyor. Geliştirilmiş direk görüşü operatörün çatalları ve yükleri toplama ve depolama esnasında net bir şekilde görmesini sağlıyor. Bu da yeniden tasarlanan yönlendirme donanımı ile istifleyicinin kolay bir şekilde hareket ettirilmesi ve konumlandırılmasına imkân veriyor.

Oransal veya hassas kaldırma için kullanılan rahat ve kolay kumandalar hassas yüklerin hassas bir şekilde yerleştirilmesi ve elleçlenmesini sağlıyor. Kolaylıkla erişilebilen gösterge paneli, ortada bulunan kumanda kolu ve rahat hız kontrol donanımı, 6 km/saat maksimum sürüş hızı ve sadece 67,7 dB(A) olan düşük gürültü seviyeleri ile rahat ve stressiz bir işletim mümkün.

Palet istifleyici modellerinin 2 tona kadar arttırılan kaldırma kapasitesi süpermarketlerin depolama alanları, küçük ölçekli depolar ve soğuk depolar, endüstriyel üretim, montaj işlemleri ve yapı market mağazaları gibi perakende işletmelerinin de aralarında bulunduğu uygulamalar için idealdir.


 

 
 
 
Okunma 6191 defa Son Düzenlenme Pazartesi, 13 Şubat 2017 22:12

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…