All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

WuBump® çatal sırtına monte edilen plastik sönümleyici

WuBump®, bir forklift veya istifleyicinin çatal sırtına tutunan bir plastik amortisör geliştirdi ve patent aldı. Sönümleyici, kırılgan bir yükün çatal sırtının çelik ön yüzüyle temasından kaynaklanan herhangi bir hasara uğramasını önler (örneğin, karton, çanta, teneke kutu, şişe, cam).

WuBump® absorbe edici, düz bir manyetik tabandan ve esnek bir lif yapısına sahip bir üst tabakadan oluşur. Bu esnek elyaf yapısı kırılgan yük etrafında deforme olur ve kırılgan yük ile çelik çatal sırt arasında doğrudan ağır bir temas olmasını engeller. Lif yapısı esnektir ve yük taşındıktan orijinal şeklini alır.

wuPanda : çatal sırtına olası çarpmalar için yük koruması

WuBump® absorbe edicisinin düz tabanına, dişli gövde M6'ya sahip 4 ila 5 mıknatıs entegre edilmiştir. Bu güçlü mıknatıslar wuBump® absorbe ediciyi çatalın sırtında sıkıca tıklar. İstendiği takdirde, mıknatıslar wuBump® sönümleyiciden vida ile çıkartılabilir ve çelik cıvatalar veya kelepçelerle değiştirilebilir.

Bir yıl önce karton kutularına zarar verilmesiyle karşı karşıya kalan Ikea Heerlen (HL) wuBump® ile temasa geçti. Dahili nakliye ve elleçleme sırasında karton, çatalın ön yüzüyle temas aracın ön tekerlekleri ile temas etmesi nedeniyle hasar gördü. Müşteriler hasarlı bir karton kutuyu seçmediğinden, ürün satışa hazır hale gelmeden önce bu hasarın düzeltilmesi gerekiyordu.

WuBump®, esnek fiber yapısının en iyi seçenek olduğu sonucuna varan Ikea Heerlen'e (HL) birkaç farklı test numunesi sundu.

Bu arada, wuBump®, aracın ön tekerleğinin ön yüzüne monte edilebilecek benzer bir amortisör geliştirdi. Ikea Delft (HL konsept mağazası) bu sönümleyicileri test etti ve satın aldı. Bu wuBump® sönümleyici, sadece yüke değil, raf veya raf sistemine çarpma hasarını da engelliyor.

www.wubump.com.web

 

 

Okunma 5918 defa Son Düzenlenme Pazartesi, 13 Şubat 2017 22:11

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…