All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Hyundaı Yeni Türkiye Distribütörlerini Belirledi.

İş Makinalarnda HASEL İSTİF MAKİNALARI A.Ş. Forklift ve İstif Makinalarında TETAŞ İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş.

HMF Makina ve Servis San. ve Tic. A.Ş. Hyundai İş Makinaları Türkiye Distribütörlüğü'nü Türkiye çapında 40 dan fazla noktada, yaygın satış ofisleri ve servis istasyonları ile 1993 yılından beri yürüten HMF; Türkiye temsilciliği üstlendiği ve 1997 yılında DNV tarafından ISO 14001 ile sertifikalandırılan Hyundai İş Makinaları Grubu ile Türkiye pazarında ekskavatör, yükleyiciler ve forkliftler ile söz sahibi olan bir şirketti. Adet satış rakamları, tesis olanakları ve pazarlama politikaları konularında gösterdiği üstün performansı sayesinde, 2004  - 2007 yılları arasında üst üste 4 defa Hyundai tarafından "Dünya'da Yılın En Başarılı Distribütörü" ödülüne layık görülen HMF Makina, 2010-2011-2012-2013 yılları arasında da ‘’Mükemmel distribütör’’ ödülüne, 2011 ve 2012 yılında ise Hyundai tarafından forklift kategorisinde ‘’En İyi Distribütör’’  ödülüne layık görülmüştü.

HMF’nin çalışmayı durdurması ile bir buçuk yıldan beri ülkemizde temsil edilemeyen Hyundaı

İş makinaları Distribütörlüğünü Türkiye’nin köklü firmalarından olan Hasel İstif Makinaları San.ve Tiç.A.Ş.’ni  Forklift ve İstif Makinalarında  ise Çin menşeili  CHERY forkliftlerin ithalatçısı  TETAŞ İç ve Dış Ticaret A.Ş’ni yeni Türkiye distribütörü olarak belirledi.

Okunma 1751 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…