All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Yale, FLTA Ödülleri'nde iki kategoride finalist olarak seçildi

Yale Avrupa Elleçleme, Forklift Kaldırma Kamyonları Birliği Mükemmeliyet Ödülleri 2017'in Ergonomi ve Yenilik kategorilerinde finalist olarak seçildi.

Uyarlanabilir koltuk tasarımı ile Yale® MPT sürücülü palet arabası serisi, her iki kategoride de odağı sağlar.

Platform ve koltuklu modellerin temel faydalarını birleştiren seriler, operatöre pozisyonlarını bir düğmeye dokunarak seçme özgürlüğüne imkân veren yeni bir araç sınıfı yarattı.

Yale Marka Pazarlama Müdürü Ian Friar,’’ Operatör verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için ürünlerimizi kullanacak kişileri temel alarak tasarlamanın önemli olduğuna inanıyoruz. MPT sürücülü palet aracı, bu yaklaşımı nasıl uyguladığımızı gösterir. "Archie" uzun zamandır endüstrinin en prestijli ödülü olarak kabul edildi ve tekrar FLTA Ödülleri için finalist olarak seçilmekten memnunuz. Ergonomi ve yenilik, Yale tasarım sürecinin ön saflarında yer alıyor ve bu seçim, şirketin bu yeni ürün serisi ile bir atılım yarattığını ortaya koyuyor. Aracı operatörü temel alarak tasarlıyoruz, bu nedenle ergonomi, sonradan düşünülen bir şey olmaktan ziyade kritik bir konu haline geliyor’’ dedi.

Kamyon tasarımı, her boyuttaki operatörün kısa veya uzun aktarmalar için farklı operasyonlar gerçekleştirirken rahat bir pozisyon bularak çalışmalarını sağlar. Stressiz operasyona yönelik bu yenilikçi yaklaşım, operatör verimliliğini artırmanın önde gelen faktörlerinden birini karşılıyor.

Uyarlanabilir koltuk, oturma, uzanma ve ayakta durma işlevselliği sunar, operatöre herhangi bir görev için hareket özgürlüğü verir. Operatörler ayrıca, kontrollü direksiyonu, net yükleme görünümü ve yön ve hız kontrolü sağlayan ve kolaylıkla kullanılabilen kelebek anahtarı oldukça beğeniyorlar. Diğer özellikler arasında daha kolay açma-kapama erişimi için daha düşük bir basamak yüksekliği, geniş zemin alanı, sağlam bir tutma kolu ve uygun elleçleme sunan kompakt bir şasi bulunuyor.

Oscar tarzı ödül töreni, 4 Mart 2017'de Telford'da gerçekleşecek ve burada kazananlara küçük bir Arşimet heykeli sunulacaktır.

Okunma 6141 defa Son Düzenlenme Pazartesi, 13 Şubat 2017 22:33

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…