All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Uluslararası Enerji Şirketi SUNLIGHT için yeni dönem

Olympia Grubu'nun bir üyesi ve enerji üretimi ve depolama alanında lider bir uluslararası teknoloji firması olan SUNLIGHT, yeni iş stratejisini yansıtacak şekilde kurumsal kimliğini güncelledi.

Yakın zamanda İtalyan enerji depolama üreticisi BMG Energy ile ortak bir girişim tamamlamış olan ve Kuzey Carolina, ABD'de yeni bir yan kuruluş açma planları ile, şirket iş modelini geliştirerek uluslararası pil ve enerji depolama pazarında hakim olma hedefini güçlendiriyor. Yeni model, şirketin dünya çapında 100'den fazla ülkede müşterilerine yenilikçi ve yeşil enerji depolama seçenekleri sunması için yardımcı olacaktır.

“Güç bilgidir” sloganıyla Yeni iş stratejisinin bir parçası olarak şirket, yenilikçi lityum pil teknolojisi ile yeşil enerji için araştırma ve geliştirmeye (Ar-Ge) 105 milyon Euro yatırım yapıyor ve 2021'in ilk çeyreğinde Yunanistan'ın Başkenti Atina'da yeni bir araştırma merkezi kuruyor. Ayrıca iç ve uluslararası pazarlardan üst düzey yöneticiler işe alarak c-suite ekibi güçlendiriyor, son  Lityum Ar-Ge Direktörü olarak Dr Nikos Tsiouvaras dahil, Roberto Denti Operasyon Direktörü ve Ioanna Gavrielatou Pazarlama Direktörü olarak bulunuyorlar.

Şirketin uluslararası alanda büyük pazar payları olduğu kurşun teknolojileri (sarı) gibi mavi ve sarının karışımından esinlenen logosunun yanı sıra tüm kurumsal kimliğini ve yatırım stratejisinde kökleşmiş lityum teknolojilerini (mavi) içeriyor. Aynı zamanda, Sunlight fabrikaları, geri dönüşüm tesisleri ve iştirakleri, yani Yunanistan, İtalya ve ABD ‘deki  şehirleri sembolize eder.

SUNLIGHT'ın Pazarlama Direktörü Ioanna Gavrielatou, "Yeni kurumsal kimliğimiz, sektördeki en iyi teknoloji çözümlerini sunarak tüm enerji ekosistemine getirmek istediğimiz değişimi ifade ediyor." dedi. "Amacımız, Büyük Veri'yi teknoloji trendleriyle (Machine Learning ve Customer Personalization gibi) birleştirmek ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına hizmet eden ve herkesin hayatını iyileştiren yenilikçi ürünler yaratmaktır.” diye konuştu.

Okunma 115 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…