All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Tecno Gru Altmış Altı Adet Terex Engebeli Arazi Vinci Sipariş Etti

2020 yılını güçlü bir şekilde kapatan Terex Engebeli Arazi (RT) vinçleri yeni yılda da hız kesmedi. İtalyan bayi Tecno Gru'dan gelen altmış altı adetlik vinç sipariş bunu daha da perçinledi. Yeni alınan sipariş, çok yönlü RT 35-1'den yeni TEOS işletim sistemini içeren tamamen yeni TRT 90'a kadar tüm RT vinç grubunu içermektedir. Vinçlerin teslimatı Nisan ayından itibaren başlayacak ve 2021 yılı içerisinde tamamlanacaktır.

İtalya bölgesi ve Balkan Ülkelerinin çoğu için Terex bayisi olan Tecno Gru'nun satış müdürü Andrea Pavoni'nin konuyla ilgili yorumu şu şekilde: “Geçmişte bir yılın sonuna doğru stok için makineleri sipariş ettik, ancak bu yıl mevcut koşullar nedeniyle beklemeyi ve pazar talebini tam olarak değerlendirmeyi tercih ettik. Bu alışma dönemi artık tamamlandu ve Terex'e bu önemli siparişi vermekten mutluluk duyduk. Bu yatırımın, işlerin iyileşmeye başladığı bu noktada bize, rakiplerimize göre belirgin bir avantaj sağlayacağına inanıyoruz. Yeni ekipman satın alırken mevcut ve yeni müşterilerimizin Tecno Gru'nun olağanüstü parça ve servis destek ağı ile daha da gelişerek mümkün olan en iyi deneyimi yaşamalarını sağlamak için 'son teknoloji' vinçlere yatırım yapmaya devam ediyoruz ”.

Terex RT vinç kıdemli satı müdürü Stefania Dapoli ise konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Bu yeni ve önemli siparişi almaktan kesinlikle çok memnunuz. Tecno Gru ile ortaklığımız gittikçe güçlenmeye devam ediyor ve bu,  gerçekten de büyük bir başarı hikayesi. Sektörümüzde artan bir faaliyet gözlemliyoruz ve bu vinçleri imal ederek Tecno Gru'ya teslim etmek için tüm ekiplerimiz büyük bir tutkuyla çalışıyor."

Okunma 149 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…