All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Seegrid, Palion Lift AMR'yi Piyasaya Sürdü

Seegrid şirketi mobil robotik çözümleri filosunun yeteneklerini daha da genişletti. Bu en son ekleme, şirketin geçtiğimiz günlerde duyurduğu özelliklerle geliştirilmiş Palion Pallet Truck Series 8'in lansmanının ardından geldi.

"AMR portföyümüzü genişletmeye ve güçlendirmeye devam etmekten ve müşterilerimizin filolarını yeni Palion Lift AMR ile bir sonraki seviyeye taşımalarına yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz." şeklinde konuşan Seegrid CEO'su Jim Rock şu şekilde devam etti:

"Güçlü yatay ürün yelpazemize bir forkliftin eklenmesi müşterilerimiz tarafından en çok talep edilen bir özelliktir. Sektör lideri Palion AMR filomuzun genişletilmesiyle, kendini kanıtlamış, uçtan uca otomasyon çözümlerine ihtiyaç duyan üretim, e-ticaret ve lojistik şirketleri için yeni otomatikleştirilmiş iş akışları sunulmaktadır. Akıllı, kurumsal sınıf mobil robot ve yazılım çözümleri sunarak tedarik zincirini dönüştürmeye devam etmeye kararlıyız."

Yeni forklift, paletli malların hareketini otomatikleştiriyor ve otomasyon teknolojisi çözüm sağlayıcısı imalat, depolama ve lojistik alanlarında en büyük küresel markalardan bazılarına hizmet verdiği için pazarda büyük bir beklenti var.

Palion Lift, insan çalışma arkadaşlarının yanı sıra dinamik ortamlarda güvenli ve güvenilir bir şekilde gezinmek için kameralar, gelişmiş algoritmalar ve makine öğrenimi kullanan Seegrid'in güvenilir ve esnek navigasyon teknolojisi ile donatılmıştır.

Şirketin ilk AMR forklifti olan Palion Lift, tesislerinde çok az değişiklik yaparak ve değişiklik yapmadan ve malzemeleri daha hızlı ve etkin şekilde hareket ettirmek için doğrudan diğer ekipmanlarla birlikte çalışarak yükleri bir noktadan diğerine taşıyarak 1.8 metreye kadar yüksekliklere yerleştirebilen bir otomasyon çözümüne ihtiyaç duyan şirketler için özel olarak tasarlanmıştır.

Palion Lift AMR, manuel kaldırma operatörü ihtiyacını ortadan kaldırarak palet hareketi için daha güvenli, daha uygun maliyetli bir yöntem sunmakta ve alçak kaldırma palet işleme süreçleri için tam kaynaktan hedefe görev otomasyonu sağlamaktadır.

Okunma 139 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…