All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

COMBILIFT Elektrikli Sipariş Toplayıcılarını Piyasaya Sundu

Depo faaliyetleri hızla büyürken, Combilift ilk özel stand-on elektrikli sipariş toplayıcıları olan Aisle Master-OP'yi piyasaya sürdü.

Bu yeni model, depo uygulamalarında çok yönlü operasyon için dar koridorlu mafsallı forklift ve sipariş toplayıcının avantajlarını bir araya getirmektedir.

Bu modelin gelişiminde, Combilift'in yeniliklerinde sıklıkla olduğu gibi müşteri geri bildirimlerinden ve ayrıca e-ticarette son zamanlarda hızla artan büyümeden etkilenilmiştir. Combilift CEO'su Martin McVicar, "Depolarında yer tasarrufu, depolama ve verimlilik için hâlihazırda Aisle Master'ı kullanan müşterilerin, Aisle Master'ı, özelleştirilmiş sipariş toplama için giderek artan taleplerini karşılayacak şekilde yeniden geliştirip geliştiremeyeceğimizi sorduğunu" söyledi.

2019 ve 2020 yıllarında gerçekleştirilen araştırma ve geliştirme çalışmaları sonucunda Aisle Master-OP ortaya çıktı. Bu ünitenin ana özelliği, dünya çapında birçok pazarda telif hakkı korumasına sahip olan kademeli operatör bölmesidir. Sadece 280 mm'lik düşük zemin yüksekliği, makinanın her iki tarafından da rahatça ve tek adımda erişim sağlamakta, bu şekilde operatörün oturarak inip binmek zorunda kaldığı durumla kıyaslandığında sipariş toplama işlemi hızlanmaktadır. AME-OP forklift, sipariş toplama işlemi tamamlandığında vardiyalarda sırasında iç / dış mekânda yükleme / boşaltma ve stok ikmali için geleneksel Aisle Master'ın tüm önemli avantajlarına sahiptir.

Aisle Master-OP, 1.500 kg ile 2.500 kg arasında kaldırma kapasiteleri ve 12.1 m'ye kadar kaldırma yükseklikleri ile çeşitli varyantlarda mevcut olup, 1.650 mm'ye kadar dar koridorlarda çalışabiliyor.

McVicar "Bu, depolama sektöründe büyük bir yeniliktir ve tek bir Aisle Master'ı birden çok uygulama için (dar koridor operasyonu, forkliftten rafa taşıma, toplu toplama ve ürün siparişi toplama) kullanabilmenin getirdiği çok yönlülük, yurtiçinden ve dünyanın dört bir tarafındaki ihracat pazarlarından bu yeni ürüne yönelik güçlü taleple sonuçlanacaktır." şeklinde öngörüde bulunmaktadır.

Okunma 150 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…