Hai Robotics, Logistics Expo’daydı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son yıllarda, Birleşik Krallık’taki ve dünya çapındaki depolar, vasıflı personel eksikliği, değişken talepler ve sınırlı depolama alanı gibi çeşitli zorluklarla karşı karşıya kaldı. Ek olarak, e-ticaretteki büyüme, sipariş karşılama hızını ve doğruluğunu sağlamayı daha da zorlaştırabilir. Bu nedenle, daha fazla şirketin bu sorunları hafifletmek için otomasyona yönelmesi şaşırtıcı değil.

Hai Robotics Logistics Expo için davet yayınladı.

”Çevik, esnek ve ölçeklenebilir HaiPick A42T çözümümüzü sergileyeceğimiz SC2911 standında temel oluşturacağız ve size her şeyi anlatabilmemiz için sizi gelip bizi görmeye davet etmekten memnuniyet duyarız.

Depo Otomasyon Çözümleri!

Bu, işletmeniz için neler yapabileceğimize dair size gerçek bir fikir verebilmemiz için düzgün bir şekilde tanışmamız için harika bir fırsat – ücretsiz biletinizi aldığınızdan emin olun ve bir toplantı ayarlayabilmemiz için otomasyon danışmanlarımızla bir toplantı ayarlayın stantta!

İşiniz Büyürken Depo Çözümlerinizi Nasıl Ölçeklendirebilirsiniz?

Konulu bir konuşma yapacak olan Hai Robotics İngiltere ve İrlanda Ülke Müdürü Damien Skinner’a katılın. otomasyon ve e-ticaret odaklı. Biletinizi şimdi alın ve otomasyon danışmanlarımızla bir toplantı ayarlayın. Sizi SC2911 standına bekliyoruz!”

Hai Robotics, Logistics Expo’daydı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın