Hangcha Lityum İyon Akülü Forklifti Tanıttı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

HCFA, 26.000-36.000 lb XH Serisi
Hangcha Group’un yüzde yüz iştiraki olan HC Forklift America Corporation (HCFA) , 26.000-36.000 lb yük kapasiteli XH Serisi Yüksek Voltajlı Lityum İyon Pnömatik Forklifti tanıttı.Bu yenilikçi seri, yüksek kapasiteli forkliftlerde bir atılımı temsil ediyor. Yüksek voltajlı (541V std. / 608V opt.) lityum iyon akü paketleri etrafında tasarlanan XH Serisi, benzer IC ile çalışan yüksek kapasiteli forkliftlerden daha iyi performans gösteriyor.. Bu forkliftler azaltılmış gürültü seviyeleri, sıfır emisyon ve daha yüksek seyir/kaldırma hızları sunar. XH Serisi Yüksek Voltajlı Lityum İyon Pnömatik Forkliftler aynı zamanda IC ile çalışan yüksek kapasiteli forkliftlerden %90 daha düşük maliyet sağlıyor.

Bakım gerektirmeyen, yüksek voltajlı Lityum Demir Fosfat (LiFePO 4 ) akülü forkliftin 1,5 saatin altında hızlı bir şekilde %100 şarj olmasını ve gerektiğinde şarj olmasını sağlar. Akü takımları, denetleyici ve elektrik motorları da su soğutmalıdır. IPX4 ve IP67 su ve toz derecelendirmeleri çalışmakta ve bu onu çelik fabrikaları, limanlar ve kereste depoları için ideal bir makine olmasını sağlamaktadır.

Tüm Hangcha ekipmanlarında olduğu gibi, XH Serisi Yüksek Gerilim Lityum İyon Pnömatik Forklift, hem operatörler hem de teknisyenler için güvenlik düşünülerek tasarlanmıştır. XH Serisi, dönerken yüksek gerilim kilitleme, yalıtım izleme ve otomatik yavaşlama özelliklerine sahiptir. Bu forkliftlerde ayrıca teknisyenlerin makineyi tek bir tıklamayla kapatmasına olanak tanıyan bir MSD bakım anahtarı bulunur.

Daha yüksek seyir ve kaldırma hızları, sıfır emisyon, hızlı şarj ve benzer bir yüksek kapasiteli IC pnömatik forklifte göre %90 daha düşük toplam sahip olma maliyeti, ile kullanıcısına büyük avantaj sağlamaktadır.

Hangcha Lityum İyon Akülü Forklifti Tanıttı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın