HANNOVER MESSE 2023 Makinacıları Bekliyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu sene İstanbul Ticaret Odası üyelerinden geniş bir katılımın beklendiği fuarda türkiye makinacıları büyük bir çıkarma yapmaya hazırlanıyor.

Mükemmel yenilikler veya sıra dışı ürünlerle endüstriyel dönüşüm için en önemli uluslararası platform olan HANNOVER MESSE 17-21 Nisan tarihlerinde Hannover, Almanya’da kapılarını açıyor!

Geçtiğimiz buluşmada tüm dünyadan 75.000 sektör profesyonelini 2.500 katılımcı firma ile bir araya getiren ve sektörün önde gelen firmalarının en yeni ürünlerini sergileyeceği HANNOVER MESSE’de yerinizi alarak markanızı liderle birlikte konumlandırabilir, uluslararası satın almacılara tek çatı altında ulaşabilirsiniz!

Dünya’nın en önemli endüstri vitrininde markanızı ve en yeni ürünlerinizi sergileme fırsatını kaçırmayın! Hemen ekibimiz ile iletişime geçin, yerinizi alın!

Detaylı bilgi için aşağıda bulunan linkten yararlanabilirsiniz.
https://www.hannovermesse.de/en/

Fuara Katılan Sektörler

Yapı Sektörü
Yapı, inşaat ve inşaat malzemeleri üreten firmaların oluşturduğu yapıyı oluşturmak için bir araya iş kollarının bütünüdür. Sektörün önde gelen yurtdışı fuarları arasında 4 yılda bir düzenlenen Bauma Münih, her yıl düzenlenen Batimatec Cezayir ve yine her yıl düzenlenen Dubai Big 5, Erbil Building, Bauma China, Mosbuild fuarlarıdır.

Otomotiv Sektörü
Otomotiv, Otomotiv yan sanayi, Oto yedek parçaları üreten firmaların oluşturduğu iş kollarının bütünüdür. Sektörün önde gelen fuarları Automechanika Frankfurt, Automechanika Shangay ve Automechanika İstanbul’dur. Sektörün önde gelen firmaları ve tüm dünya ülkelerinden katılımcı ve ziyaretçilerle otomotiv sektörünün nabzını tutan bu fuarlar, sektörün ana buluşma noktası konumundadır.

Gıda Sektörü
Ülkemizde, yeni girişimlere açık sektörlerden biri şüphesiz ki gıda sektörüdür. Globalleşen dünyamızda, bu girişimlerde ki başarının sırrı gıda fuarlarına katılmaktan ya da ziyaretten geçmektedir. Bu sektör genel anlamda gıda firmalarını ve kimi zaman da tarım ve ambalaj firmalarını aynı fuarda buluşturur. Gıda sektörünün önde gelen fuarlarından bir kaçı şöyledir. Sial Paris, Fruit Logistica Berlin, Gulfood Dubai, Alimenteria Barcelona’ dır.

Tekstil Sektörü
Türkiye’nin geleceği açısından en önemli sektörlerden birisidir tekstil ve hazır giyim sektörü. Bugün tekstil ve hazır giyim sektörü büyük oranda ihracat odaklıdır. Dolayısıyla dünya genelinde tekstil fuarlarına katılmak ta bir o kadar önemli hale gelmiştir. Tekstil sektörünün önde gelen fuarları ise şu şekildedir; Heimtextil Frankfurt, Tekstillegprom Moskova, Primier Vision Paris, Heimtextile Moskova, Cpm Moskova, Leshow Moskova’ dır.

Tarım Sektörü
Türkiye’ de tarım, istihdam, ihracat ve milli gelire yapmış olduğu katkı ile en önemli sektörlerden biridir. Tarım sektörü fuarları, tarım, tarım ve hayvancılık, tarım makinaları ve tarım ürünleri gibi bir çok iş kollarının bütünüdür. Sektörün ana fuarları Eima Bologna Italya, Agritecnica Selanik, AgraME Dubai ve Agritechnica Hannover fuarlarıdır.

Genel Ticaret Fuarları
Genel ticaret fuarları adından da anlaşılacağı üzere tüm sektörleri içeren sanayi ya da ticaret fuarlarıdır. Genel ticaret fuarlarının en önemlisi Hannover Messe, Cezayir Fia ve Çin Canton (Kanton) fuarlarıdır.

HANNOVER MESSE 2023 Makinacıları Bekliyor

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın