“Hedefimiz Dünya Markaları Arasında Yerimizi Almak”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en önemli intralojistik fuarlarından olan LogiMAT Stuttgart’ı geride bıraktık. Sektörde faaliyet gösteren önemli firmaların katılım sağladığı fuara Türk firmaları da damga vurdu. Sanayi tipi teker ve poliüretan forklift tekeri konusunda pazarda önemli bir yer edinen Emes Teker de fuarda boy gösteren yerli firmalardandı. Emes, fuar izlenimleri ve gelecek vizyonu konusunda dergimize önemli açıklamalarda bulundu. Emes Teker’in açıklamasını okurlarımıza aktarıyoruz:

“Her yıl olduğu gibi bu yıl da LogiMAT Fuarı’nda, Hall 10/10G61 nolu stantta yerimizi aldık.

Fuar, ziyaretçisi bol ve hedef müşterilerin ziyaret ettiği verimli bir fuardı.

Umarız herkes için hayırlı ve verimli bir fuar olmuştur.

Türkiye’deki ve dünyadaki rakiplerimizin çoğu fuardaydı. Fuarlar ziyaretçi yanında rakipleri ve pazarı analiz etmek için ayrıca önem taşıyor. Hem müşteri ilişkileri hem de rakiplerin analizi için önemli istihbarat alanlarıdır. Pazardaki gelişmeleri ve rakiplerinizin yeni ürünlerini analiz edebiliyorsunuz.

Bilindiği gibi ana işimiz sanayi tipi tekerlek üretimi. Müşterilerimizden gelen yoğun talep üzerine, bu konudaki uzmanlığımızı poliüretan forklift tekeri üretimine kaydırdık.

Yerli ve yabancı piyasalarda EMES denilince ilk akla gelen kalitedir. Kurulduğumuz andan itibaren yerli üretim ve kaliteden asla taviz vermeyen bir yapı üzerine inşa edildik.

Poliüretan forklift tekeri ürünlerimiz hem yurt içi hem de yurt dışı pazarlarda yoğun ilgi görmeye başladı.

Türkiye’deki verilere göre bu ürünlerin ithalat hacmi çok fazla gözüküyor. Yerli üretim ve yüksek kaliteli ürünlerimizi, ithalat yapan ya da yurt içi pazarladan tedarik etmeye çalışan firmalara sunmayı hedefleyerek başladık.

Türkiye ve dünya pazarlarının yapısı üzerine iyi bir analiz çalışması yaptıktan sonra pazarın büyüklüğünü ve ihtiyaç yapısını belirledik ve şu an hızlı bir şekilde yolumuza devam ediyoruz.

Sanayi tipi tekerde olduğu gibi poliüretan forklift tekeri konusunda da Türkiye ve dünya pazarlarında bilinirliliğimizi çok kısa sürede arttıracağımıza inanıyoruz.

Hedefimiz sanayi tipi tekerde olduğu gibi poliüreten forklift tekerinde de dünya markaları arasında yerimizi almaktır.

Bugün Türkiye’de 14 bayilik ve 68 ülkeye ihracat ağımız bulunuyor. Yeni ürünümüz için de ayrıca bayilik sistemi oluşturma hedeflerimiz bulunmaktadır.

Mutlak müşteri memnuniyeti ve kalitenin tek adresi EMES…

Bizim takip etmeye devam edin. Çok yakında yeni ürünlerimizi müşterilerimizin beğenisine sunmaya hazırlanıyoruz.”

“Hedefimiz Dünya Markaları Arasında Yerimizi Almak”

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın