Hubtex’ten Sessiz Devrim

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Endüstriyel forklift üreticisi Hubtex, yeni PhoeniX 2825 serisinin tanıtımıyla PhoeniX serisini genişletiyor. Uzun, ağır ve hacimli malları taşımak için elektrikli çok yönlü yan yükleyici, devrim niteliğinde bir kit parçasıyla geliştirilmiştir: Çalışma sesini 10dBA’ya kadar azaltan sessiz bir pompa.

Hem iç hem de dış mekan kullanımı için uygun olan 2825 serisi, diğerlerinin yanı sıra otomotiv, alüminyum ve ahşap endüstrileri için dar koridorlarda geniş bir uygulama yelpazesini kapsar. Düşük gürültülü forklift üç sürücü kabini seçeneği de dahil olmak üzere etkileyici bir dizi özellikle birlikte gelir.

PhoeniX elektrikli çok yönlü yandan yükleyicinin modüler sistemi, ek özellikler eklenerek kademeli olarak genişletilebilen temel bir modelden oluşur. Ve şimdi Hubtex, 3 tondan 4,5 tona kadar yük kapasiteleri için PhoeniX 2825 ile modüler sistemi daha da geliştirmeye hazırlanıyor.

Sessiz pompa çalışma ortamını iyileştirir

“Çalışma gürültüsünün azaltılması söz konusu olduğunda, PhoeniX 2825 gerçekten mükemmel. Bu, gelecekte bu forklift serisine standart olarak entegre edilecek olan sessizlik pompası sayesinde oldu” diye açıklıyor Hubtex Satış ve Satın Alma Genel Müdürü Hans-Joachim Finger. Bu özellik, özellikle forklift operatörlerinin günlük çalışma ortamını iyileştirir, çünkü gürültü seviyesi önemli ölçüde daha düşüktür.

Tam yükte pompa yaklaşık 8 dBA daha sessizdir ve daha düşük yük aralığında gürültü seviyesi 10 dBA’ya kadar azaltılabilir. Bu, çalışma gürültüsünün sıklığını düşürür ve çalışanlar için çok daha katlanılabilir hale getirir. Yük çok yüksekse, yine de bir içten dişli pompa takılabilir. Ayrıca mevcut Hubtex forkliftlerinde pompa tipleri arasında sorunsuz geçiş yapılabilmektedir.

Opsiyonel özellikler

PhoeniX 2825, 2125 serisinin halefidir. Hubtex tarafından 3t ila 4.5t aralığındaki yüksek hacimli uygulamalar için hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilen gerçek birçok yönlü olarak tanımlanan forklift, aynı zamanda alüminyum profiller veya uzun ahşap malzemeler taşıyan kamyonları yüklemek ve boşaltmak için en uygun şekilde donatılmıştır. Yalnızca 2.440 mm’lik bir çerçeve uzunluğu ve forklifti geliştirmek için çok çeşitli isteğe bağlı özelliklerle, kompakt güç merkezi her göreve uygun olabilir.

Hubtex, ergonomi ve tasarımın birinci sınıf olduğunu söylüyor. Kullanıcılar, kısa çerçeve uzunluğuyla birlikte optimum panoramik görüş ve iyileştirilmiş görüş sağlayan farklı boyutlarda üç kabin seçeneğine sahiptir. Forklift ayrıca 8.500 mm’ye kadar kaldırma yüksekliklerine ulaşabilir. Yine de bu parametre bile, modüler sistemin yüksek derecede özelleştirilmesi sayesinde müşteri gereksinimlerini karşılamak için geliştirilebilir. Son olarak, PhoeniX 2825, daha düşük enerji tüketimi sayesinde daha uzun çalışma sürelerine izin veren elektrikli direksiyona sahiptir.

Hubtex’ten Sessiz Devrim

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın