HX350L İle Tanışmanın Tam Zamanı !

HX350L İle Tanışmanın Tam Zamanı !

HASEL, İş Makinalarında ki Atağını Sürdürüyor

Yüksek Hız, Güçlü Performans ve Hassas Kontrol özellikleriyle dikkatleri üzerine çeken HX350L, çalışmalarınızı daha karlı bir hale getirmek ve işlerinizi hızlandırmak için daima yanınızda!

HASEL 2020 yılında imzalamış olduğu anlaşma ile güçlü markaları arasına Hyundai iş makinalarını ilave ederek, iş makinesi pazarında gücüne güç katmıştı.

Makine satışının yanı sıra, kiralama ve 2. el satış konusunda da hizmet veren Hasel’in iş makinalarının dev markalarından Hyundai kalitesini Hasel güvencesi ile bir araya getirerek pazara yeni bir soluk getirmiş oldu.

Türkiye’nin 14 noktasındakı bölge, ofis ve uzman ekibi ile temsil ettiği markalara kendi güvencesini ekleyen Hasel, sadece satış değil, doğru yönlendirme ve satış sonrası hizmetlerinde maksimum müşteri memnuniyetini hedeflemekte. Geniş ürün yelpazesi ile Hasel, faaliyet gösterdiği her alanda, nitelikli markalarla gücüne güç katmaya devam edecek görünüyor.

Nerman Hafriyat tercihini HYUNDAI İş
Makinaları’ndan yana kullandı.

2014 yılında İzmir’de kurulan Nerman Hafriyat 3 adet HX350L satın aldı.
İnşaat sahalarında HX Serisi’nin gücüne güvenen Nerman Hafriyat, tercihini HYUNDAI İş Makinaları’ndan yana kullandı. Şehrin yeni yapılanmasında büyük rol oynayan Nerman Hafriyat’a bizi tercih ettiği için teşekkür ederken kolaylıklar diliyoruz!

1985 yılından bu yana iş ve istif makineleri alanında birçok markanın distribütörlüğünü yapan HASEL Türkiye pazarının önde gelen firmaları arasında yer almakta olup pazarındaki liderliğini 22 yılı aşkın süredir sürdürmektedir.

Öneri İçerikler

FKK; Türkiye’nin Potansiyelini  Dünya’ya Taşıyor

FKK; Türkiye’nin Potansiyelini Dünya’ya Taşıyor

Türkiye’nin sanayi alanındaki en önemli gücü, üretim kabiliyeti ve nitelikli iş gücüdür. Bunu mümkün olan en yüksek katma değerli işlerde kullanmak…
Fuarlar, Seyahatler ve  İki Müjde!

Fuarlar, Seyahatler ve İki Müjde!

Merhaba sevgili okurlarımız. Şu an elimizde tutmuş olduğunuz İstif Material Handling 103.sayısının hazırlıkları hayatımın en yoğun dönemi oldu. Ankara firma ziyaretlerinden…
Forklift Ve İş Makinalarında Rekor Büyüme 2

Forklift Ve İş Makinalarında Rekor Büyüme 2

Türkiye İş Makinaları Pazarı 2021 Yılında %67 Büyüdü! Türkiye iş makinaları sektörü ekonomi ve yatırımları aynen yansıtmaktadır. Bunun ile beraber başta…