Hyster, Amiral Gemisi A Serisi Forkliftlerini Piyasaya Sürdü

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hyster, H2.0-3.5A içten yanmalı modelleri mevcut olan yeni Hyster A Serisi forkliftleri piyasaya sürdü. A Serisi kamyonlar, kullanıcıların özel uygulama ihtiyaçlarına göre kamyonda ince ayar yapmalarına olanak tanıyan tamamen entegre bir dizi ölçeklenebilir ve ayarlanabilir özellik olan A+ Logic kullanılarak her müşteri için özel olarak tasarlanmıştır.

EMEA Pazarlama ve Çözümler Başkan Yardımcısı Robert O’Donoghue, “Hyster, A serisi için üretim sürecinde beklediğiniz sağlam ve yüksek kalitedeki forkliftleri sunmak için devrim yarattı ve amacına ulaşarak hem uygulamanın hem operatörün özel ihtiyaçları çerçevesinde tasarlandı.” diyor. Bu yüzden bu seriyi, “Distinctly Hyster, sizin için üretildi.” diye tanımlıyoruz.

Temelinde A+ Logic bulunan A Serisi forkliftler, her müşterinin benzersiz ihtiyaçlarına uyacak şekilde kolayca yapılandırılabilir ve belirli bir operasyon için üstün performansın yanı sıra düşük bir toplam sahip olma olanağı sunar.

Ölçeklenebilir tasarım felsefesi, müşterilerin operasyonlarında üretkenlik için ihtiyaç duydukları özellikleri eklemelerini kolaylaştırır ve değer katmadan maliyeti artıran gereksiz seçenekler için ödeme yapmaktan kurtarır.

Robert, “Herhangi iki müşteri her zaman aynı zorluklarla karşılaşmadığı için kamyonları bu şekilde tasarladık.” diyor ve ekliyor: “Hyster A serisi ile sizlere hâlihazırda ürettiğimiz bir kamyon için seçenekler sunmak yerine, ihtiyacınız olan kamyonu görev döngünüze ve ortamınıza göre inşa ediyoruz.”

2 ila 3,5 ton arası kapasiteye sahip Hyster H2.0-3.5A içten yanmalı forkliftler, seride piyasaya sürülen ilk forkliftlerdir.

Bu forkliftler yalnızca yüksek düzeyde yapılandırılabilir olmakla kalmaz, aynı zamanda temel modeller endüstri lideri yakıt ekonomisi, mükemmel görünürlük, basitleştirilmiş servis ve plansız duruş sürelerini önlemeye yardımcı olan sağlam bileşenler sunar. Robert, “Operatörün güvenliği ve konforu, üretkenliği artırmaya yardımcı olduğu için son derece önemlidir. İşte bu nedenle yeni A serisi forkliftler, ergonomiyi ve yüksek performansı desteklemeye yönelik olarak operatörü merkeze alan bir tasarıma sahiptir.” diyor.

H2.0-3.5A kamyonlardaki geniş operatör kabini, özellikle baş üstü, ileri ve arka görüşü vurgulamak ve operatöre gövde üzerindeki yükü azaltmaya yardımcı olmak için daha fazla hareket özgürlüğü sağlamak üzere tasarlanmıştır. Tasarıma gösterilen bu özen, forklifti rahat ve kullanışlı hale getirerek tüm vardiya boyunca üretkenliği artırmaya yardımcı olur. Ek olarak, operatör yardım sistemleri ve yenilikçi Dinamik Denge Sistemi (DSS) seçeneği dahil olmak üzere mevcut özellikler mevcuttur.

Tüm A serisi kamyonlar, işletmelere filolarını optimize etmek, maliyetleri kontrol etmek, arıza süresini azaltmak ve bakımı daha da kolaylaştırmak için gereken verileri sağlayan Hyster Tracker kablosuz varlık yönetimi çözümüyle birlikte kullanıma “telematik olarak hazır”dır. Yeni çıkan modeller, aynı kapasitede Hyster Fortens ve XT forkliftlerin yerini alıyor. A serisinin zaman içinde çeşitli kapasitelerde diğer Hyster IC forkliftleri de içerecek şekilde genişlemesi bekleniyor.

Hyster, Amiral Gemisi A Serisi Forkliftlerini Piyasaya Sürdü

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın