Hyster Reaction Operatör Destek Sistemi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türünün ilk örneği olan operatör destek teknolojisi, forklift performansını gerçek zamanlı koşullara göre ayarlamaktadır.

Hyster Reaction , en iyi forklift işletim uygulamaları güçlendirmeye yardımcı olmak için tasarlanmış, türünün ilk örneği olan bir teknoloji paketidir. Bu çözüm, hızlı tempolu, zorlu iç ortamlarının karmaşıklığına göre hatta sahaya özel işletim kurallarını hesaba katabilecek şekilde uyarlanmıştır.

Sistem, konuma, ekipmana özel eşiklere ve engellere veya yayalara yakınlığa dayalı çok çeşitli performans kontrolleri uygular ve tüm bunları forkliftin kontrolü operatördeyken gerçekleştirir.

Hyster Reaction, gerçek zamanlı verileri toplamak ve forklift performansına sınırlamalar uygulamak için 3 temel teknoloji öğesinden yararlanır. Bu teknolojiler, aşağıda belirtildiği üzere geniş bir işlev yelpazesine olanak tanır:

• Azaltılmış seyir hızı — Hyster Reaction, yayalara ve diğer ekipmanlara yaklaşırken veya belirlenmiş yaya bölgeleri gibi konuma özgü kurallara göre forkliftin hızını otomatik olarak sınırlar.

• Hidrolik fonksiyon kontrolü — Hyster Reaction, operatörlerin belirtilen ağırlık eşiklerini aşan yükleri hareket ettirmesini önleyen bir aşırı yük durdurma fonksiyonu da dahil olmak üzere, devrilme ve yük devrilme riskini azaltmaya yardımcı olmak için hidrolik fonksiyonları ayarlar.

• Operatör uyarıları – Hyster Reaction, forkliftin yakınında veya seyahat yolu içinde bir yaya veya engel algılarsa veya ekipman durumuyla ilgili herhangi bir sorun algılarsa, operatörün farkındalığını ve en iyi uygulamalara bağlılığını desteklemek için görsel ve sesli uyarıları tetikler.

Greenville, NC merkezli Hyster Company (www.hyster.com) dünya çapında lider bir forklift tasarımcısı ve üreticisidir.

Hyster Company, sektördeki en geniş kapasite aralığına sahip olup, 2.000 ila 105.000 libre arasında, benzinli, LPG’li, dizel ve elektrikli motor yapılandırmasına sahip 130 model sunmaktadır.

Endüstrinin en büyük ve en deneyimli bayi ağlarından biri tarafından desteklenen Hyster Company, yüksek üretkenlik, düşük toplam sahip olma maliyeti, kolay servis kolaylığı ve gelişmiş ergonomik özellikleri olağanüstü parçalar, servis ve eğitim desteği ile birlikte sunan sağlam, dayanıklı forkliftler üretmektedir.

Hyster Reaction Operatör Destek Sistemi

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın