Hyster Reaction Zorlu Operasyonlarda Yardımcı Oluyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hyster Reaction hakkında şirket ürün ve filo müdürü Daniel Heap; “Hyster Reaction, şirketlerin zorlu operasyonel zorlukların üstesinden gelmesine yardımcı olabilecek kapsamlı bir çözüm. Doğru eğitimle birleştiğinde Hyster Reaction’ın riskleri azaltmada ve güvenlik girişimlerini güçlendirmede yararlı bir araç olabileceğini gördük” diyor.

Hyster, zorlu uygulamalarda operatörün en iyi uygulamalarını desteklemek için yeni bir forklift operatör destek sistemini tanıttı. Hyster Reaction, forklift performansını gerçek zamanlı ekipman durumuna, konuma ve çalışma koşullarına göre ayarlayarak forkliftin düzgün çalışmasını güçlendirir.
Ürün ve Filo Müdürü Daniel Heap, “Kaldırma aracı olaylarını, güvenlik ihlallerini ve operasyonel aksama sürelerini azaltmak, birçok yoğun kapalı alan forklift operasyonu için bir önceliktir” diyor. “Hyster Reaction, üretkenliği korumaya ve saha güvenliği süreçlerini desteklemeye yardımcı olabilecek sağlam bir çözümle bu zorluğun üstesinden geliyor. Dünyanın en büyük lojistik ve teknoloji şirketlerinden biriyle işbirliği içinde geliştirilen bu ürün, araştırma ve geliştirmeye 29.000 saatin üzerinde bir yatırımı temsil ediyor.”

Hyster Reaction, operatörün forkliftin nihai kontrolünü elinde tutmasını sağlar ancak forkliftin performansını proaktif olarak ayarlamak için konuma, ekipmana özel eşiklere ve engellere veya yayalara yakınlığa göre uyum sağlayan bir dizi ekipman performansı kontrolü kullanır.

• Forklift yakınlık sensörleri: Yayalara ve ekipmanlara yaklaşıldığında veya konuma özel kurallara göre hız otomatik olarak sınırlanır. Örneğin, forkliftler dört yönlü bir kavşağa veya belirlenmiş yaya bölgesine yaklaştığında. Yerel veya gerçek zamanlı konum teknolojileri, forkliftleri, yayaları ve işaretçileri tespit etmek için etiketleri kullanarak performans kontrollerinin bilgilendirilmesine yardımcı olur. LiDAR teknolojisiyle nesne algılama, yakınlık etiketlerine bağlı olmayanlar da dahil olmak üzere seyahat yolundaki engelleri de algılar.

• Hidrolik fonksiyon kontrolü: Hyster Reaction, seyir hızı ve hızlanmaya yönelik performans ayarlamalarını uygulamak için sürekli olarak çoklu algılama teknolojilerinden girdileri toplar. Ayrıca bu girişleri kaldırma, indirme ve yatırma gibi hidrolik fonksiyonları ayarlamak için de kullanır. Bu, yük stabilitesinin iyileştirilmesiyle devrilme ve yükün kayma riskinin azaltılmasına yardımcı olur. Operatörlerin belirtilen ağırlık eşiklerini aşan yükleri taşımasını önlemek için aşırı yük durdurma fonksiyonu içerir.

• Dinamik operatör uyarıları: Hyster Reaction seyahat yolunda bir yaya veya engel, konuma dayalı hız sınırı veya başka bir durum tespit ettiğinde sistem, görsel ve işitsel uyarıların yanı sıra operatör tarafından fark edilebilecek bir performans düşüşü başlatır. Bunlar operatörün farkındalığını destekler ve ek tepki süresi sağlar.

“Hyster Reaction, şirketlerin zorlu operasyonel zorlukların üstesinden gelmesine yardımcı olabilecek kapsamlı bir çözüm. Doğru eğitimle birleştiğinde Hyster Reaction’ın riskleri azaltmada ve güvenlik girişimlerini güçlendirmede yararlı bir araç olabileceğini gördük” diyor Heap. “Bu teknolojileri, kontrolleri ve özellikleri tek bir pakette birleştirmek, tesislerin özel uygulama ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir ve ölçeklenebilir tek, sağlam bir çözümden yararlanmasına olanak tanıyor.”
Hyster Reaction, seçilen Hyster forkliftler ve depo ekipmanı modelleri için mevcut. Çözüm, resmi Hyster bayi ağı aracılığıyla sipariş edilebilir. █

Hyster Reaction Zorlu Operasyonlarda Yardımcı Oluyor

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın