İmder & İsder Çalıştay Programı 3 Kasım 2022 Tarihinde Gerçekleştirildi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İMDER Türkiye İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği ve kardeş derneğimiz İSDER İstif Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Derneği olarak, T.C. Ticaret Bakanlığı Ürün Güvenliği ve Denetimi Genel Müdürlüğü, İthalat Genel Müdürlüğü, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Genel Müdürlüğü, Metroloji ve Sanayi Ürünleri Güvenliği Genel Müdürlüğü, Türk Standardları Enstitüsü (TSE), Finansal Kurumlar Birliği ve Gümrük müşavirlerinin temsilcilerinin katılımları ile tüm sektör paydaşlarının ithalat süreçlerinin, güncel mevzuatın ve TAREKS sisteminin çalışma prensiplerinin istişare edildiği İMDER & İSDER Çalıştay Programı’nı 3 Kasım 2022 tarihinde Bolu’da gerçekleştirdik.

Programın açılışındaki kıymetli konuşmaları ve sektörümüz adına oldukça önem arz eden katkıları için T.C. Ticaret Bakanlığı Ürün Güvenliği ve Denetimi Genel Müdürlüğü Adına Daire Başkanı Sn. İsmail Hakkı GÖRÜCÜ’ye, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Piyasa Gözetim ve Denetim Genel Müdürlüğü Adına Daire Başkanı Sn. Fırat KASACI’ya, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Genel Müdürlüğü Adına Daire Başkanı Sn. Dinçer GONCA’ya, Finansal Kurumlar Birliği Adına FKB Başkan Yardımcısı (Halk Leasing Genel Müdürü) Sn. Coşkun ÇABUK’a, Finansal Kurumlar Birliği Genel Sekreter Yardımcısı Sn. Mehmet KARAKILIÇ’a ve İMDER & İSDER Mevzuat ve Teknik Komitesi Başkanı Sn. Uğur ÖZKAN’a teşekkürlerimizi sunuyoruz.”

İmder & İsder Çalıştay Programı 3 Kasım 2022 Tarihinde Gerçekleştirildi

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın