İstif-Material Handling 23 Yaşına Yeni Oluşumla Giriyor

İstif-Material Handling 23 Yaşına Yeni Oluşumla Giriyor

Yeni Bir Türkiye forklift ve İstif makinaları konusunda bir otorite olan ve sektörünün nabzını elinde tutan İstif-Material Handling Dergisi 23 yaşına adım attı.

Editoryal misyonu daima geleceği,geçmişin üzerine ekleyerek çoğaltmak olan İstif- Material Handling ekibinin yurt içinden ve yurt dışından özenle derlediği haberleri, röportajları, yayınladığı firma reklamları ile Forklift ve İstif makinaları sektörünün son 22 yıldaki gelişimini ve değişimini gösteren bir almanak niteliğinde.

Sektörüne daha iyiyi, daha çok seçeneği sunmaya devam etmeye kararlı, Okuyucu sadakati çok yüksek olan ve okurlarının sevdiği bir marka haline gelen İstif- Material Handling Dergisi 23’ncü yılına adım atmanın heyecanıyla yurtta ve dünyada sektörle ilgili gelişmelere okuyucularına sunmaya yeni bir oluşumla giriyor.

Dergimiz bu sayımızdan itibaren sektörel yayıncılık konusunda ülkemizin saygın kuruluşlarından Rev Medya Yayıncılık Reklamcılık Ltd.Şti bünyesinde aynı yönetim ve daha geniş bir kadroyla hazırlanarak siz değerli okuyucularımıza sunulmaya devam edilecektir.

Üzücü Haberler

Dergimizin Eylül-Ekim ayı sayısı hazırlanırken vefat haberleri ile hem bizler hem de tüm sektörümüz üzüntülü günler yaşadı.

50 yıldan beri Adana ilimizde faaliyet gösteren Gülmak firmasının bünyesinde kurulan ve kısa bir zaman diliminde Ülkemizde olduğu kadar yurt dışında haklı bir üne kavuşan Wagger Ataşman firmasının kurucuları Ali ve Ahmet Haydar Gül kardeşlerin covit 19 hastalığına yakalanarak 2 saat ara ile vefat etmelerinden birkaç gün sonra merkezi Bursa ilimizde bulunan Global Grup’un Genel Müdürü Serdar Şanlıer’in sevgili eşi Nurdan Şanlıer hanımefendinin vefat haberleri ailelerini , yakınlarını olduğu gibi bizleri ve tüm sektörümüzü
üzüntüye sevk etti.

Merhumlar Ali ve Ahmet Haydar Gül kardeşlere merhuma Nurdan Şanlıer hanımefendiye Allah rahmet, ailelerine başsağlığı dileriz.

Mekanları cennet olsun.

Öneri İçerikler

FKK; Türkiye’nin Potansiyelini  Dünya’ya Taşıyor

FKK; Türkiye’nin Potansiyelini Dünya’ya Taşıyor

Türkiye’nin sanayi alanındaki en önemli gücü, üretim kabiliyeti ve nitelikli iş gücüdür. Bunu mümkün olan en yüksek katma değerli işlerde kullanmak…
Fuarlar, Seyahatler ve  İki Müjde!

Fuarlar, Seyahatler ve İki Müjde!

Merhaba sevgili okurlarımız. Şu an elimizde tutmuş olduğunuz İstif Material Handling 103.sayısının hazırlıkları hayatımın en yoğun dönemi oldu. Ankara firma ziyaretlerinden…
Forklift Ve İş Makinalarında Rekor Büyüme 2

Forklift Ve İş Makinalarında Rekor Büyüme 2

Türkiye İş Makinaları Pazarı 2021 Yılında %67 Büyüdü! Türkiye iş makinaları sektörü ekonomi ve yatırımları aynen yansıtmaktadır. Bunun ile beraber başta…