İstif Sektörüyle Moskova’da Buluşuyoruz

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünya’nın en popüler fuar firmalarından biri olan Cemat Grubu ile WIN Fuarı’nda tanıştık. Yayın grubu olarak bizi Moskova’ya davet ettiler. Moskova’da fuara katılan birçok firma ile görüşmeler yapacağız. Siz sektör temsilcilerini orada temsil etmek için sabırsızlanıyoruz…

İstif Material Handling WORLD Dergisi olarak biz, Türkiye’deki bilhassa yerli üreticileri orada nasıl tanıtırız diye düşündük ve İstif Material Handling Dergisi’nin global eki olan İMH WORLD Dergisi ile yerli üreticilerin sesini Rusya’da duyurabileceğimize karar verdik.

İMH World Dergisi’nde Türkçe, İngilizce ve Rusça olmak üzere bir sayfa firma tanıtımı, bir sayfa her firma için özel olarak İngilizce alt yazılı reklam ve 50 saniye süresi olan bir tanıtım videosunu tüm fuar firmalarıyla paylaşacağız. Bu çalışma ile hedefimiz; portföyümüzdeki yerli firmaların ürün ve hizmetlerini fuara katılan kuruluşların portföylerine dahil etmelerini sağlamak. Rusya Cemat için hazırladığımız ekte yer alan içerikler fuara katılan firmalara mutlaka ulaştırılmış olacak. Sayfalarımız süratle doluyor. Lütfen geç kalmadan sizler de yerinizi alınız.

Malzeme taşıma, depolama ekipmanları ve lojistik konularında Rusya’da türünün önde gelen etkinliği.

Dünyanın hareket etmesini sağlayan sektör, daha verimli çözümler ararken asla yerinde durmuyor. CeMAT RUSYA, mekanik elleçleme, depo teknolojisi ve atölye ekipmanları, paketleme ve sipariş toplama ekipmanları, yükleme teknolojisi, malzeme elleçleme teknolojileri için tüm sistemler, depolama teknolojisi, intralojistik, intralojistik için sistemler ve yazılımlar, lojistik hizmetleri ve dış kaynak kullanımı alanlarındaki en son gelişmelerin benzersiz bir resmini size sunacaktır.

CeMAT RUSYA fuarı her yıl, tüm Rusya Federasyonu’ndan yüksek kalibreli alıcılar da dahil olmak üzere lojistik ve intralojistik alanında iş yapan binlerce profesyoneli bir araya getirmektedir.

Sergi konuları:

-Depolama ve Yükleme
-Taşıma ve Kaldırma
-Lojistik BT
-Topla & Paketle
-Servis ekipmanları ve yardımcı programlar
-Yönetim ve Servis

CeMAT RUSYA İstatistikleri:

200’den fazla marka

6 farklı sektörden 475 katılımcı

3 günlük iş programı

İstif Sektörüyle Moskova’da Buluşuyoruz

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın