Kaliteye Değer Katan Erdemir Kalıp’ın Yeni Markası: KORBAT

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Endüstriyel akü terminallerini DIN ve BS standartlarında üreten ilk firma Erdemir Kalıp, Korbat markasıyla faaliyet alanını genişletti.
Akü üreticileri sektöründe müşteriye özel çözümler sunarak tedarik zincirinde önemli role sahip Erdemir Kalıp, Korbat markasıyla endüstriyel akülerin satış, onarım, servis ve bakım hizmetlerini de üstleniyor. Sektörün ihtiyaçlarını ve taleplerini doğru şekilde analiz ettiklerinin altını çizen Erdemir Kalıp Yönetim Kurulu Başkanı Alaattin Erol ve Erdemir Kalıp Genel Müdürü Hüseyin Çalışkan yeni iştirakleri Korbat için hedeflerinin büyük olduğunu söyledi.

Alaattin Erol, “İlk hedefimiz Manisa ve İzmir başta olmak üzere endüstriyel akü servis alanında Ege Bölgesi’nin en çok tercih edilen markası olmak.” dedi.
Korbat’ın ilk adımlarını attığını söyleyen Erol, “Bu dönemde amacımız sektöre yön veren markalar arasında ilk sıralarda yer almak. Sektörümüzde birçok ilki başardığımız Erdemir Kalıp’tan aldığımız güç ve deneyimle, doğru stratejiyle hedefimiz doğrultusunda güçlü adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz.” dedi.

KORBAT Markamızla İhtiyacınız Olan Her Yerdeyiz
Korbat markasıyla endüstriyel akü satış, onarım, bakım ve servis hizmetleriyle markaların hem zamandan hem de bütçeden tasarruf etmelerine destek olduklarını söyleyen Erdemir Kalıp Genel Müdürü Hüseyin Çalışkan, “Periyodik olarak bakımını yapılan akülerin kullanım ömürleri uzadığı gibi performans kayıplarının da önüne geçilmektedir. Kaliteli hizmeti, bütçe dostu fiyatlarla sunuyoruz.” dedi.

Erdemir Kalıp’ın başarısının azimle çalışmak olduğunu belirten Çalışkan, “Erdemir Kalıp’ta yakaladığımız ilkleri ve başarıyı Korbat markasıyla da yakalayacağımızdan eminiz. Faaliyet alanımızın genişlemesinden mutluluk ve gurur duyuyoruz. Çevreye saygılı ve sürdürülebilirlik odaklı çalışmalarımız ve projelerimiz devam edecek.” dedi.

Kaliteye Değer Katan Erdemir Kalıp’ın Yeni Markası: KORBAT

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın