Kapı ve Pencere imalatçılarına Atacman.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ABD’li satıcılar güvenli elleçleme konusunda kanıtlanmış olan en çok satan forklift güvenlik ataşmanlarını istedi.

İngiltere’de bulunan Sumo Industrial & Allied Products Marketing Ltd forklift istifleme makinesi ataşmanlarındaki devrimci markası Sumo Glove satışlarını arttırmak için ABD’de distribütör ve mümessil atamak istiyor. 

Sumo Gloves istifleme aracının çatallarının ucuna monte edilen, dikkatsiz bir şekilde yüke doğru yaklaştırılan forkliftlerdeki darbe etkisini sınırlandıran koruyucu bir kaplama olarak görev görüyor.

Ve paletlenen yüklere verilen hasarı ciddi ölçüde azaltan Gloves daha güvenli bir iş yeri yaratılması için ciddi katkı sağlıyor.

Sumo Gloves ABD’de bulunan birçok sahada küresel şirketler tarafından kullanıldı ve mükemmel sonuçlar elde edildi.

Örneğin, ABD’de birçok lokasyonda kapı ve pencere üreten büyük ölçekli bir imalat şirketi kapı üretim tesislerinde sorunlar yaşamaya başlayınca Sumo ile temas kurdu.

Şirketin haftada ortalama 18.000 kapı üretilen sahada forklift uçlarına zarar veren ve tesis genelinde görülen kapı sorunları yaşadı. 

Forklift operatörü kapıların istiflendiği bir paleti taşıdığında istifleme aracının çatalları taşınan paletin dışına çıkarak arkada istiflenen kapılara hasar veriyordu.

Sumo Gloves şirketin gelen malların elleçlenmesinde kullanılan forkliftlerden birinde kullanıldı ve istifleme aracının verdiği kapı hasarında ciddi bir azalma meydana geldi.

Sumo Glove kullanmadan önce şirket istifleme aracı ile ilgili hasarlardan dolayı haftada $1.118 değerinde ürünü ıskartaya çıkartıyordu. Sumo Glove kullandıktan sonra haftalık ıskartaların değeri $405’e düştü.** Bu 13 haftalık süre boyunca tesiste kaydedilen forklift hasarında yüzde 64 azalma anlamına geliyor.

Bu net başarının sonucunda, şirket yedi sahada daha istifleme araçlarına Sumo Gloves monte etmeye karar verdi.

Sumo müdürü Simon Ross “Sumo Gloves hasar sorununu tek başına çözümlemeyecek, istifleme aracı sürücülerinin üründen tam faydalanmak için daha güvenli ve dikkatli araç kullanması gerekir dolayısıyla forklift sürücülerinin kötü sürüş alışkanlıklarının düzeltilmesi ve güvenlik mesajının güçlendirilmesi ile şirkette muazzam tasarruf yapıldı” dedi.

Sözlerine şöyle devam etti: “Bu ürünlerin depoda, fabrika ve dağıtım ağındaki ürün hasarını azaltmadaki etkisini ne kadar vurgulasam azdır, ürün aynı zamanda forklift operatörleri ve onların yakınında çalışan insanların Sağlık ve Güvenliğini de arttırıyor.

“Sumo Gloves ile tehlikeli malların üretildiği ve yüklendiği tüm endüstriyel sektörlerde büyük fayda elde ediyoruz ancak ürün özellikle Kimya Endüstrisi tedarik zincirinde faaliyet gösteren şirket açısından cazip.

“Amerika Birleşik Devletlerindeki potansiyel Sumo Gloves kullanıcılarına hizmet vermenin çok önemli olduğunu düşünüyoruz, bu nedenle de ABD’de yerel bir distribütör ağı kuracağız. Böylece son kullanıcılar daha fazla tasarruf elde edecek ve ABD’de bulunan bir tedarikçi ile çalışmanın rahatlığını yaşayacaklar.

“Sumo satışları oldukça iyi ve Sumo Glove kullanıcılarının yatırımı anında geri dönüş sağladığından, distribütörler ve satış mümessillerinin hızlı bir gelişim göstererek müşteri sayılarını kısa zamanda arttırmalarını sağlayacak.

“Seçtiğimiz ortakların Sumo Glove istifleme aracı ataşmanını ürün portföylerine ekleyerek çok yüksek miktarlar kazanacağına yürekten inanıyoruz.”

Sumo distribütörlerinin, faaliyet gösterdikleri yerlerde ürünün benzersiz avantajları konusunda farkındalık yaratmasına yardımcı olmak için kapsamlı bir pazarlama kampanyası planlanıyor ve satıştan sonra ise tam destek sağlanacak.

www.sumoglove.com

Kapı ve Pencere imalatçılarına Atacman.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın