Kısa Sürede Rekor Katılım İMİAD, 29 Mayıs’ta Tuzla’da Toplanıyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye istif ve iş makinaları sektörüne bir sivil toplum kuruluşu daha katıldı. Kısa sürede iki yüze yakın üye sayısına ulaşan İstif Makinaları İş Adamları Derneği İMİAD, sektörde hizmet veren tüm firmaları bir araya getiren güçlü ve etkili bir dernek olma hedefinde.

Küresel ticarette istif sektörüne duyulan ihtiyaç giderek artarken Türkiye istif sektöründe sevindirici gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Son yıllarda ülkemizin ivme kazanan sektörlerinden olan istif ve iş makinaları sektöründe geniş katılımlı bir temsiliyet iddiasıyla yola çıkan İstif Makinaları İş Adamları Derneği (İMİAD) kuruluşunu ilan etti.

Kurucu Başkanlığını, TİM Forklift A.Ş. Genel Müdürü Görkem Durmuş’un üstlendiği İMİAD, birkaç ay içinde 200’e yakın üyeyi bir araya getirerek adeta bir rekora imza attı.

İMİAD sektörün tüm bileşenlerini başta satış, servis, kiralama ve yedek parça olmak üzere bir araya getiriyor. İMİAD, sektörün ihtiyaç duyduğu ve tüm kamuoyunu ilgilendiren konularda ses
getirecek birçok çalışmaya imza
atacağa benziyor.

İstif ve iş makinaları sektöründe faaliyet gösteren 200’e yakın iş insanının üye olduğu İMİAD’ın Başkanlığını Görkem Durmuş, Genel Sekreterliğini Bahadır Adiloğlu üstlenirken Cihan Ünlü, Mustafa Becerik, Mustafa Üstün, Recep Öztürk, Cihan Çok ve Özgür Yadikar diğer yönetim kurulu üyeleri oldular.

Sektörün yol haritasını belirleme noktasında çok önemli bir merkez olmak istediklerini söyleyen Başkan Durmuş, “İMİAD, çok kısa zamanda 200 yeni ve aktif üyesiyle sektörün çoğunluğunun temsilcisi olmuştur.” ifadelerini kullandı.

İMİAD’dan derneğin kuruluşuyla ilgili yapılan açıklamada makina sektöründe bir araya gelerek bilgi ve deneyimlerin paylaşıldığı, sektördeki gelişmelerin yakından takip edildiği ve birlikte daha güçlü bir topluluk olmak adına çalışmaların yapıldığı bir STK olma hedefi vurgulandı. Açıklamada ayrıca şunlar kaydedildi:

“Makine sektörü, teknolojinin hızla ilerlediği ve sürekli yeniliklerin yaşandığı bir alandır. Bu nedenle, bir araya gelerek bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmak, yeni teknolojileri takip etmek ve sektördeki en iyi uygulamaları benimsemek, hem kendi gelişimimiz hem de sektörümüzün ilerlemesi için son derece önemlidir. Derneğimizde birlikte çalışarak, birbirimize destek olacak, deneyimlerimizi paylaşacak ve sektörümüzde birlikte başarılar elde edeceğiz. Hep birlikte daha güçlü ve daha başarılı olacağımıza inanıyoruz. Derneğimize katılımınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz. Birlikte harika bir yolculuğa çıkacağımızı umuyoruz!”

29 Mayıs Çarşamba günü, Tuzla’da Radisson Blu otelde yemekli bir tanıtım
organizasyonu gerçekleştirecek olan İMİAD, Türkiye istif sektörünü daha ileriye
taşıyacak çalışmalar yapmayı hedefliyor. █

Kısa Sürede Rekor Katılım İMİAD, 29 Mayıs’ta Tuzla’da Toplanıyor

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın