Kolay Bi’den İşletmelere Özel Yeni Hizmet!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Müşterilerinin güncel ihtiyaçlarına uygun biçimde geliştirdiği hizmetlerini çeşitlendiren KolayBi’, zorunlu e-Fatura’ya geçişin başlayacağı 1 Temmuz öncesinde KolayBi’ Jet’i kullanıma sundu. İşletmelerin sadece satış ve fatura yönetimi yapmasını sağlayan KolayBi’ Jet, kullanışlı arayüzü sayesinde hızlıca e-Fatura oluşturmasına imkan tanıyacak.

Türkiye’nin önde gelen muhasebe ve finans platformlarından biri olan KolayBi’, bir yeniliğe daha imza
atarak KolayBi’ Jet hizmetini devreye aldı. 1 Temmuz 2023 itibarıyla zorunlu e-Fatura’ya geçişin öncesinde işletmelerin sürece entegrasyonunu kolaylaştırması için hizmete sunulan KolayBi’ Jet, e-Fatura entegrasyonunu hızlıca tamamlayıp hemen fatura kesmeye fırsat veriyor.

e-Fatura’ya geçiş ve hızlı fatura döneminde yardımcınız KolayBi’ Jet

Mevcut durumda e-Fatura’ya geçişi hızlandırarak geleneksel fatura yöntemine göre daha pratik tahsilat fırsatı verdiklerini ifade eden KolayBi’ CTO’su Eray Balat: “Kullanım alanı genişleyen e-Fatura, 1 Temmuz
tarihinden itibaren çok daha fazla sektör tarafından zorunlu hale gelecek. Bunun sonucunda da gayrimenkul ve emlak sektörü, e-ticaret faaliyetinde bulunanlar, motorlu taşıt sektörü, inşaat, alım, satım veya kiralama yapanlar, internet üzerinden ilan yayınlayanlar ve internet reklamcılığı hizmeti verenlerden oluşan oldukça büyük bir kitle, e-Fatura kullanımına geçecek. e-Fatura hizmetini ilk defa alacaklar için geliştirdiğimiz KolayBi’ Jet de onların iş sürecini kolaylaştıracak. İşletmeler böylelikle ayrıntılar arasında kaybolmadan sadece satış ve fatura yönetimi yapacak. Hizmetimizin mevcut arayüzü oldukça sade ve kullanışlı olduğu için de işletmeler hızlıca e-Fatura entegrasyonunu tamamlayıp hemen fatura kesmeye başlayabilecek. Bu anlamda KolayBi’ Jet’i e-Fatura’ya geçiş ve hızlı fatura yönetimi için hap bir ürün olarak tanımlayabiliriz.”

Kolay Bi’den İşletmelere Özel Yeni Hizmet!

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın