Komatek Antalya, İzmir Mermer Fuarı ve Yol İzlenimleri

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mart ayında Antalya Anfaş Komatek fuarında biz de birçok sektör temsilcisi gibi standımızda konuklarımızı ağırladık.

Her ne kadar katılımcılar hava şartlarından, organizasyondan ve lokasyondan şikayetçi olsalar da biz Rev Medya ve İstif Material Handling Dergisi olarak çok başarılı bir fuar geçirdik. Anfaş Komatek fuarında Mekalift, Daimalift, Mst, Hidromek, Tetaş, Still Arser, Gama Akü, Global Grup, firmalardan bir adım öne çıktılar diyebilirim.

İzmir programına Seferihisar portakal bahçeleri arasından gelen bir davete icabet ettim. Bizi mutlu eden bir tanışma ve görüşme oldu. Digmaq ataşman markasıyla atılımlarını sürdüren Aksan Makine Genel Müdürü Osman Aksu ile verimli bir görüşme gerçekleştirdik. İzmir dönüşü Manisa Öge Forklift durağımız oldu. Manisa bölgesinde sektörü demine eden Hakan ve Gökhan Öge kardeşlerle hem yıllık anlaşmamızı güncelledik hem de keyifli ziyaret oldu.

Komatek Antalya fuarından izlenimler…

Sanayi ve Ticaret Bakanı Mustafa Varank beyin teşrifleriyle hareketlenen fuar ortamı son selamlaşmalarla birikte
toparlanma sürecine girdi.

İstif Material Handling Dergisi, Sanayi Haber dergisi ve Mobius Reklam Ajansından müteşekkil bulunan Rev Medya adına fuar gayet verimli geçti.

Gama Akü, Global Şirketler Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Şanlıer’le sohbet etme imkanımız oldu. Apower Mustafa Aktaş beyin başarılı bir fuar organizasyonuna tanık olduk.
Sanica ve Pegasolift’i temsil eden Selçuk beyle
Ve Merlin Akü Cihan Beyle hasbihal ettik.

Dolphin Forklift’in bayi toplantısına iştirak ettik.

Ceylift’ten Yazgülü Kızgındemir hanımefendi ve Wager Ataşmanları Hüsniye Gül hanımefendi ile sektörü ve fuar izlenimleri üzerine konuştuk.

Simer forkliftten Abdullah beyle istişarede bulunduk.

MST Genel Müdürü Aydın Karlı beyle görüşme imkanımız oldu.

Her geçen gün adından daha fazla söz ettiren Mekalift firmasının başarılı bir fuar organizasyonunu gözlemledik ve Mehmet Karakaya bey ile sohbet ettik.

Kocaeli firması Anko Enerji’nin de Eyüp Parlak beyin
liderliğinde başarılı bir fuar geçirdiğini gördük.

Fuarın son saatlerinde yoğunluğunun arasında standımıza ziyarete gelerek hal hatır sorması bizi ayrıca onurlandırdı.
Fuarın en iyi hazırlanmış standlarından biri hiç şüphesiz Müslüm ve Murat beylerin önderliğinde Daima Lift’ti. Kendileriyle güzel bir tanışma imkanı oldu.

Aspilsan Enerji A. Ş. Genel Müdür Yard. Ali Görücü beyle tanışma ve sohbet etmek bizi mutlu etti.

Ziyaretimize gelen Fkk Güney Oto Satış Müdürü Nejdet Baykal, Tekirdağ’dan Murat İstiften Murat Bavuz bey, Sanko’dan Polat Güler bey, Ankara Yeni Denge İstif Genel Müdürü Bülent Kuvanlık, Aspart Forkliftten Abdurrahman Sucu ve yardımcısı, Tim Forklift Genel Müdürü Görkem Durmuş, Didem Birlik hanımefendi, Machinego Genel Müdürü Hikmet Özgözen, Konya Üniversal Lastikten Mehmet Orakçı Ankara Forkliftser’den Adem Berbero, Afyondan Ankara Hidrolikten Murat Canbal, Afyondan Çözüm Forklift Mustafa Altın, Adanadan Adana Akü Celal Yapıcıkardeşler, Diyarbakır Kaya Forklift Mustafa Kaya, Adana Erdoğan İş Makinalarından Hasan Erdoğan, Adana Brnmax Musa bey, Bna Ataşmandan Cihangir bey, Atakan Hidrolikten Fatih bey, Aslan İstif Adana temsilcisi Ziya bey, İstanbuldan Brs Akü Genel Müdürü Bernal Yücel beye ve daha sayamadığım ziyaretçilerimize ve çok kıymetli sektör temsilcilerine bir kez daha teşekür eder başarılarla dolu bir ömür, bereketli bir ticaret hayatı temenni ederiz.

Mart ayında 2. Ankara programını tamamlar tamamlamaz İzmir Mermer Fuarına doğru hareket ettim. İzmir Mermer fuarını beklediğimden iyi buldum. 4 holüde mermer firmaları doldurmuştu ve yerli yabancı binlerce konuk ağırlıyordu. Yabancı derken Hintliler, Çinliler, Japonlar, Ruslar, Tayvanlılar, İran, Iraklılar, Afrika ve Avrupa ülkelerinden gelenlerle rengarenk bir fuardı.

Üst katta yedek parçacıları, istifleme, makine ekipmanları, yapıştırıcılar, lojistik gibi sektör temsilcileri yer alırken iş makinaları ve forklift sektörü açık alanda ürünlerini sergilemeyi tercih etmişlerdi.

İzmir mermer fuarı ziyaretimizden sonra akşam saatlerinde bir saatlik yoldan gelen davete kayıtsız kalamadım. Seferihisar Ürkmez köyünde bulunan Digmag Ataşmanları durağımız oldu. Digmag Genel Müdürü Osman beye misafir oldum. Kendisiyle hem hasbihal ettik, hem röportaj yaptık hem de o da markalarının gelişimi adına reklamları için İstif Material Handling Dergisi’ni tercih edenlerden oldu.

Bu gün sabah İzmir’den yola çıktık. İzmirde beni evimdeymişim gibi ağırlayan Halim ağabeyle kahvaltı yaptıktan sonra vedalaşıp yola düştüm.

Manisa bölgesinin forklift ve dallarında en büyük tedarikçisi Öge Fokliftte Hakan ve Gökhan Öge’nin konuğu oldum. Öge forkliftte yıllık reklam anlaşmamızı yeniledik. Bir yıl daha Öge Forklift reklamlarıyla bizimle.

Veysel Bey’in Ofisi Arşiv Odamız Gibi

Sonra ver elini Bursa dedik.
Sektörümüzün duayen ağabeylerinden ezelden Trabzonsporlu Veysel beyin konuğu oldum. Forklas firmasıyla da
hem yıllık reklam anlaşmamızı yeniledik hem de çok güzel bir sohbet gerçekleştirdik.

Resimler de görüldüğü üzere Veysel ağabeyin ofisi adeta İstif Material Handling Dergisi arşiv odası gibi. Kendi masasının üzeri, sehpalar, dolap üzerileri her yerde Material Handling Dergisinin farklı farklı sayıları var.
Biz de seni seviyoruz Veysel Bey!
Yeni ve nice güzel izlenimler paylaşmak temennisiyle…

Komatek Antalya, İzmir Mermer Fuarı ve Yol İzlenimleri

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın