Korbat Akü & Enerji Çözümleriyle Hep Bir Adım İleri

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Korbat Akü & Enerji Çözümleri Yönetim Kurulu Başkanı Alaattin Erol: “Hızlı şarj, uzun kullanım ömrü ve çevreci özellikleriyle ön plana çıkan lityum akü modelleri verimliği ve performansı arttırır. Umudumuzun ve enerjimizin hiç bitmediği güzel günler diliyorum.’’ dedi.

Traksiyoner ve lityum akülerin sağladığı güçlü performans ve yüksek enerji verimlilik sayesinde endüstriyel akü sektörü hızlı bir değişim içerisine giriyor.
Değişen ve dönüşen dünyayla birlikte her sektörde olduğu gibi endüstriyel akü sektöründe de büyük bir dönüşüm yaşanıyor. Özellikle teknoloji ve sürdürülebilir bir çevre için atılan her adım hem dünya hem de ülkemizin geleceği açısından stratejik önem taşıyor. Korbat Akü & Enerji Çözümleri ülkeyi, sektörü ve iş ortaklarını ileriye taşımak için tüm gücüyle çalışıyor.
Sürekli büyüyen enerji taleplerine ek olarak sürdürülebilirlik hedefleriyle birlikte, daha güçlü ve verimli akülere olan ihtiyacın arttığının altını çizen Korbat Akü & Enerji Çözümleri Yönetim Kurulu Başkanı Alaattin Erol hedeflerinin büyük olduğunu söyledi. Alaattin Erol`; “Traksiyoner aküler, endüstriyel ekipmanların çalışması için güvenilir bir enerji kaynağı olarak dikkat çekiyor. Genellikle ağır yük kaldırma ekipmanları, forkliftler, otomatik yönlendirme sistemleri, elektrikli araçlar ve demiryolu taşımacılığı gibi alanlarda kullanılan traksiyoner aküler üretkenliği arttırmak için ideal bir seçenektir.” dedi.

Korbat Akü & Enerji Çözümleri, Yiğit Lityum Akü Ege Bölge Bayisi Oldu
Enerji depolama, yenilenebilir enerji kaynaklarının yaygınlaşması ve enerji güvenliği ihtiyacının artmasıyla yeni teknoloji lityum akü kullanımının önemine işaret eden Korbat Akü & Enerji Çözümleri Yönetim Kurulu Başkanı Alaattin Erol “Akü sektörünün değerli markalarından biri olan Yiğit Akü’ nün lityum akü Ege Bölge bayisi olduğumuzu paylaşmaktan, mutluluk duyuyoruz.” dedi.
Yüksek performans, sürdürülebilirlik ve güvenilirlik sağlayan lityum akülerin, enerji depolama projelerinde yeni bir standart haline geldiğini belirten Erol: “Yeni teknoloji Lityum aküler, yüksek enerji yoğunluğuyla daha fazla enerji depolama kapasitesi sağlar. Bu sayede daha küçük ve daha hafif bir tasarımla daha fazla enerji depolama imkânı elde edilir. Özellikle elektrikli araçlar, forklift, karavan gibi alanlarda, lityum akülerin hafifliği ve kompakt tasarımı büyük bir avantajdır. Hızlı şarj, uzun kullanım ömrü ve çevreci özellikleriyle ön plana çıkan lityum akü modelleri verimliği ve performansı arttırır. Umudumuzun ve enerjimizin hiç bitmediği güzel günler diliyorum.’’ dedi.

 

Korbat Akü & Enerji Çözümleriyle Hep Bir Adım İleri

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın