LGMG Ürünleri Boy Gösterdi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Lingong Machinery Group, LGMG Personel Yükseltici Platformlar ile Türkiye’deki pazar payını arttırmak için aktivitelerini hızlandırıyor. Farklı yükseklerde akülü, dizel motorlu ve lityum eklemli, teleskopik ve makaslı modelleri ile geniş bir ürün yelpazesine sahip olan LGMG marka platform grubundaki makaslı modeller Tuzla Emirtimes Otel’de tanıtıldı.

İstanbul, 19.10.2022
1972 yılında kurulan ve şu anda 50’den fazla ülkede faaliyet gösteren Lingong Machinery Group bünyesindeki LGMG platform ürün yelpazesinde 3 metreden 28 metreye kadar çalışma yüksekliği olan akülü ve dizel motorlu kendinden yürüyüşlü platformlar mevcut. Emirtimes Otel’ de gerçekleştirilen tanıtım gününde, ürün grubunda yer alan ve 16 metreye kadar ulaşan tüm akülü makaslı modeller yer aldı.

Etkinlikte tanıtımı yapılan akülü makaslı modeller endüstriyel tesislerde, alışveriş merkezlerinde, hastane, otel, okul, iş merkezi projelerinde ve benzer yapılarda yüksekte güvenli, hızlı ve verimli çalışmayı sağlıyor. LGMG yetkilileri gün boyunca süren etkinlikte, bu projelere gerek inşaat aşamasında gerekse de işletme sürecinde hizmet veren makine kiralama firmalarıyla detaylı görüşmeler yaptılar. Kira parklarında LGMG markasının daha fazla yer almasını sağlamayı hedeflediklerini belirten LGMG yetkilileri, ürünlerin tüm avantajlarını ve teknik özelliklerini kendileriyle paylaştılar.

Pazar Hedefi Büyük:
Etkinlikte LGMG yönetiminden Patrick Ma, Andrew Bi ve Sibel Aygül yer aldı. Açılış konuşmasını yapan EMEA Satış Müdürü Patrick Ma Türkiye pazarında yer almanın kendileri için ne kadar önemli olduğunu ve bundan sonra çok daha güçlü adımlar atarak pazarda kalıcı bir yere sahip olmayı planladıklarını aktardı. LGMG Ortadoğu Satış Müdürü Sibel Aygül LGMG markasının kısa zaman içinde gerek kiralama firmaları gerekse de son kullanıcılar tarafından kabul göreceğine ve markanın pazar payının artacağına inandığını dile getirdi.

LGMG Ürünleri Boy Gösterdi

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın