Linde 2021 Ödülleriyle Gurur Duyuyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Intralojistik uzmanı Linde Material Handling (MH), 2021’de aldığı yedi ödülü ve son otuz yılda aldığı 80’den fazla ödülden bahsederken, bu başarıyı sürekli devam eden yenilikçi gücün ve müşterilerin yararına ürettiği fikir zenginliğinin bir sonucu olduğunu kabul ediyor.

1980’lerin ortalarından bu yana şirkete verilen tüm ödüller, artık kurumsal web sitesinde Marka, Ürün/İnovasyon, Tasarım ve İletişim kategorilerinde konumlandırılan “Ödüller” bölümünde görülebilmektedir.

Yaklaşık 120 yıldır Linde (Material Handling) adı, kullanıcılara ölçülebilir katma değer sunan güvenilir teknoloji, akıllı çözümler ve yenilikçi ürünler anlamına gelmektedir. “Tüm iş gücümüz kendisi, ekibimizin büyük tutkusu ve yenilikçi gücünden yararlanan müşterilerimizin başarısına adamıştır” şeklinde konuşan Linde Material Handling Marka Yönetimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Stefan Prokosch şu şekilde devam etti:

“Bu yüzden Linde markası ve teknik konseptlerimiz, araç tasarımımız ve iletişimimiz sayısız ödül kazandı. Müşterilerimizin, mümkün olan en yüksek düzeyde verimlilik, güvenlik, ergonomi ve sürdürülebilirlik sunma taahhüdümüzü takdir ettiklerinin kanıtı oldukları için bu ödüllerle özellikle gurur duyuyoruz. Ana sayfamızdaki yeni Ödül bölümü ile bu başarıyı tüm ziyaretçiler için şeffaf hale getiriyoruz.”

2021 – ödüllü başka bir yıl

Almanya’da malzeme taşıma endüstrisinde en çok rağbet gören ödüllerden biri 2021 yılında bir kez daha Linde MH’ye gitti. Bağımsız bir pazar araştırma enstitüsü, VerkehrsRundschau dergisi adına en iyi bilinen markalar hakkında nakliye ve lojistik sektörlerinden temsili sayıdaki satın alma karar vericisi ile bir anket çalışması gerçekleştirdi.

2002 yılında, Springer Fachmedien München GmbH ve Heinrich Vogel yayınevi, “Forkliftler, Taşıma ve Depo Teknolojisi” kategorisinde İmaj Ödülü’nü ilk defa sunduklarında, gıpta edilen ödülü Linde MH kazanmıştı. O zamandan beri, bu kategorideki yarışma farklı aralıklarla yapıldı. Ancak değişmeyen tek şey, o zamandan beri her zaman kazanan olarak ortaya çıkan mal işleme uzmanıydı.

VerkehrsRundschau editör ekibi en son sonuçlar hakkında şu şekilde yorum yaptı: “Forkliftler, transpaletler, sipariş toplayıcılar vb. söz konusu olduğunda, hiçbir üretici Linde Material Handling kadar iyi olamaz.”

Linde MH, ETM yayınevi tarafından gerçekleştirilen 2021 okuyucu anketinde de son yıllardaki başarılarını sürdürdü. Şirket, yayıncılar olarak Trans aktuell, lastauto omnibus, FERNFAHRER ve eurotransport.de tarafından sunulan ve taşımacılık ve lojistik sektörünün yenilikçi ürün ve hizmetlerini ödüllendiren “En İyi Markalar” ödülünün 10. kez sahibi oldu. Ancak Linde MH’nin müşterileri ve uzmanları etkilemesi yalnızca marka imajı açısından değildi.

Materialfluss “2021 YILININ MALZEME ÜRÜNÜ” okuyucu anketinde, otomatikleştirilmiş Linde R-MATIC çatallı istif aracı, Endüstriyel Forkliftler kategorisinde ilk sırada yer aldı. Ayrıca, “Linde Safety Guard: Door Control” erişim yetkilendirmesistemi, Tanımlama Teknolojisi kategorisinde galip geldi. 2020 yılında lansmanı yapılan yarışmaya online oylama ile karar veriliyor.

Son birkaç on yılda çok sayıda ödül alındı. Çeşitli tipteki ödüller, Linde MH’nin Aschaffenburg’daki genel merkezinin resepsiyon alanındaki büyük bir cam vitrini dolduruyor. Bunların arasında, Linde MH’yi 2020’den beri sektörünün en iyi şirketlerinden biri olarak listeleyen dünyanın en büyük marka değerlendirme kuruluşu Superbrands Germany tarafından verilen Business Superbrands Ödülü de mevcut.

İnovasyon şerefine başka ödüller de verilmiştir. Bunabir örnek olarak, Huss yayınevine ait Logistra dergisinin “En İyi Uygulama Yenilikleri” ödülü verilebilir. Bu örnekte, 2014’te şirketin yakıt hücresi teknolojisinin pratik uygulanabilirliği ve yenilikçi konsepti için ödül verilmiş olup, 2020 yılında Linde’nin en yeni IC karşı denge ağırlıklı forkliftleri için bir ödül daha verildi.

Aynı yıl, Forklift Birliği (FTLA) jürisi, Linde N20 C alçaktan sipariş toplayıcının ergonomik direksiyonundan etkilenerek “Ergonomi” kategorisinde gıpta edilen “Mükemmellik Ödülü”nü verdi. Yardım ve kişisel koruma sistemleri giderek artan bir şekilde ödüllerin odak noktası haline geliyor. Bunun bir örneği “depo içi trafikte kişilerin korunması için etkileşimli uyarı yeleğidir”.

Sektörde benzersiz olan bu çözüm, WirtschaftsWoche ve DEKRA tarafından verilen 2021 Endüstri Ödülü’nü “İş Güvenliği” kategorisinde aldı.Başarılar listesi bununla da bitmiyor: “interairport Europe 2019 Mükemmellik Ödülü”, “Öko Globe” ve “MM Logistik Ödülü” diğer örnekler arasında yer almakta. Buna birikmiş çok sayıda tasarım ödülü de eklenmiştir: Yıllar içinde, Linde MH 10 adet “reddot” ve 12 “iF Ürün Tasarımı” ödülü kazandı. Linde MH, tipik Porsche endüstriyel tasarımına sahip efsanevi 351 serisi forklift modeliyle 1985 yılında ilk iF Tasarım Ödülünü aldı.

2018 yılında, Linde E20 R – E35 R elektrikli forklift serisinin roadster versiyonu, tasarım derneği Agence pour la promosyon de la création industrielle (APCI) tarafından her yıl verilen prestijli Fransız endüstriyel tasarım ödülü Observeur du Design ile onurlandırıldı. Ardından 2019 yılında gelen Alman Tasarım Ödülü, A sütunu olmadan tasarlanan ve sürüş alanı ve yükün daha da iyi görülebilmesini sağlayan olağanüstü forklift modelinin rüştünün ispatı olarak verilmiştir.

Son ve en önemlisi olarak, Linde MH iletişim ve pazarlama açısından yaratıcılığını kanıtlamış ve buna karşılık gelen bir ödüle layık görülmüştür. Özellikle, forklift sürücülerinin becerilerini sergileyebilecekleri ve iş güvenliğini destekleyebilecekleri bir şampiyona olan StaplerCup, şirkete yıllar içinde “Best of Business (BoB)”, “ECON”, “DPRG” “Galaxy” ve “PR Report Award Gold” ödülleri dahil olmak üzere çok sayıda ödül kazandırmıştır.

Linde 2021 Ödülleriyle Gurur Duyuyor

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın