Linde’den Raflar İçin Sipariş Toplayıcı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Birçok depo operatörü, ek depolama alanı ihtiyaçlarını daha fazla raf ekleyerek ve rafları bir veya iki seviye yukarı doğru genişleterek çözmektedir. Sonuç olarak, toplama için kullanılan araçlara yönelik talepler paralel olarak artmaktadır:

Toplama yüksekliklerinin 7 m’yi aşabilmesi, araçların dengeli bir şasiye sahip olmasının yanı sıra operatörlerin tamamen toplama işlemine konsantre olabilmeleri için ergonomik ve güvenli bir çalışma ortamı sağlaması gerektiği anlamına gelmektedir.

VNA Trucks Ürün Müdürü Matthias Holzwarth, “Toplama, bir depodaki katma değer yaratan faaliyettir ve bu nedenle işin merkezinde yer alır,” sözleriyle konuyu özetleyerek şu şekilde devam ediyor: “Yeni Linde V modüler B taretli forklifti sayesinde müşterilerimize tam da bu gereksinimler için güçlü ancak uygun maliyetli bir çözüm sunuyoruz.”

1.000 kg yük kapasitesi ve 7.83 m’ye varan erişim yüksekliği ile araçlar, çevrimiçi perakende, dağıtım merkezlerindeki küçük parça lojistiği ve fabrika süpermarketleri gibi müşteri ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Özünde, daha büyük V modüler serisini temel alırken; model adındaki “B”, “En İyi Değer” anlamına gelmekte ve aracın yalnızca bu toplama yüksekliği için gerekli özelliklerle donatılmış olarak geldiğini belirtmektedir.

Linde V modüler B dikey sipariş toplayıcı ile Linde Material Handling (MH), yeni, yüksek performanslı ve dayanıklı taretli forkliftini piyasaya sürüyor.
Bir forkliftten geleneksel olarak beklenen her şeyi yerine getiren araç, intralojistik uzmanının geniş ve dar koridor depolara yönelik ürün yelpazesini genişleterek dağıtım merkezi operatörlerine ve üretim şirketlerine daha da fazla özelleştirilmiş çözüm seçeneği sunuyor.

Linde’den Raflar İçin Sipariş Toplayıcı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın