Macrolift, Avrupa’dan Sonra Hindistan’a Hazırlanıyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İlk fuar deneyimini 2022 yılında yaşayan Macrolift başta Avrupa olmak üzere dünyanın birçok yerinden yeni müşterilerle potansiyel müşteri profilini genişletmişti. Bu yıl sergilediği yeni ürünlerle yine dünyanın birçok yerinden müşterilerin teveccühünü kazanan firma, portföyüne Hindistan’ı da dahil etme başarısını gösterdi.

Macrolift markasıyla bir birinden kaliteli geniş ürün gamıyla, kaldırma ve taşımanın hemen her alanda ihtiyaçtan öte sorumluluk haline geldiği çağımızda, zamanın gerisinde kalmak yerine ötesine geçmek isteyen tüm kurumlara hizmet veren Çeliker Makina temellerini attığı 1996 yılından bugüne edindiği deneyim ve müşteri odaklı çalışmalarıyla sektöründe çok önemli bir konuma yükselmiş bulunmakta.

Teknolojinin büyük önem kazandığı çağımızda sahip olduğumuz yüksek niteliklerle müşterilerine sektörün en güvenilir, en kaliteli ve en verimli kaldırma ve taşıma ekipmanlarını sunma idealini sergileyen Çeliker Makina, kamu kurum ve kuruluşları başta olmak üzere özel sektöre, savunma sanayiine kaldırma ve taşıma konusunda hizmet verdiği gibi yük asansörü, yük platformu, araç lifti, tır ve yükleme rampaları, vinç sistemleri, konusunda da alanında kendini ispatlamış ekibi ile yurt içi, yurt dışı müşterilerine hizmet sunmakta.

Çeliker Kaldırma ve Taşıma Sistemleri olarak müşterilerine kaldırma ve taşıma sistemleri danışmanlığı, sistem geliştirme ve entegratörlük hizmetleri de veren kuruluş, ‘’en ağır yükümüz sizlerin güveni.’’ Mottosuyla geleceği adımlamakta.

Teknolojiyi daha iyi sonuçlar elde etmek için kullanan müşterilerine, çözümler geliştirmekte ve uygulamakta.

Ajans olarak iki yıldır fuar danışmanlığı da verdiğimiz Çeliker Makina Genel Müdürü; Dursun Çeliker mikrofonlarımıza şunları söyledi.

‘’Müşterilerinin entegre, kullanımı kolay, çağın gereklerine uygun çözümler beklediğini biliyor ve bu beklentiye büyük değer vererek çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çözümlerimiz ile müşterilerimizin iş sürdürme alanlarında stratejik destek sağlıyor ve performanslarını arttırıyoruz.”

Çeliker Makina’nın iş formülü yalındır; Müşterimizin işini en az kendi işimiz kadar iyi tanımak. Esnek yapımız, Kaldırma ve taşıma teknolojisini müşteri ihtiyaçlarına uygun şekilde uyarlayabilmemize ve şekillendirebilmemize olanak sağlamaktadır. Müşteri bizim için her şeydir. Her türlü işimizde müşteri ve ihtiyaçları bizim odak noktamızdır. Müşteri ihtiyacını tespit eder, buna uygun çözümü üretir,test eder ve müşterimize teslim ederiz.

Tüm bunları alanının en iyi üniversitelerinden mezun olmuş elemanlardan oluşan ekibimizle, bilgiyle, işimize olan tutkuyla ve en önemlisi müşterilerimize verdiğimiz yüksek değerle yapıyoruz.

Çünkü herşeyden önce;

“İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.”

Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Çeliker Makina ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

“İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.”

Belki hiç bir Kaldırma ve taşıma firmasının yapmadığı kadar çok tasarım ve üretim yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

“Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz.”

Rakip firmalardan farklı olarak kendimize örnek aldığımız hemen hemen tüm kaldırma ve taşıma firmaların yurtdışındaki önemli projelere imza atmış kişiler yada ekipler. Bu kişilere ulaşarak sürekli olarak dışarıda işimizin nasıl yapıldığını daha iyi anlamaya çalışıyoruz. Bir proje için Ar-Ge çalışması yaptığımızda, mutlaka ilk olarak müşterimizin işini yurtdışında başarı ile sürdüren firmaların ürün ve tasarımlarını inceliyoruz ve bu projeleri örnek alıyoruz.

“Bahane değil çözüm üretiyoruz.”

Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken “bahaneler” değil “çözümler” üretiyoruz.

“Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.”

Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Elbette Çeliker Makina’yı farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Buradan İstif Material Handling okurlarına ve takipçilerine diyoruz ki; zamanınız olduğunda tanışmak için sizleri bekliyoruz…

 

 

Macrolift, Avrupa’dan Sonra Hindistan’a Hazırlanıyor

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın