Makine Sektörünün Kalbi Denizli’de Attı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MAKFED üyesi MAKSİAD (Makine Sanayici İş İnsanları Derneği), yerleşik olduğu Denizli’de, 10-11 Aralık’ta, “100. Yılda Makine Sektörü Toplantısı”nı düzenledi.

Denizli Sanayi Odası Başkanı Selim Kasapoğlu ve Meclis Başkanı İsmail Okan Konyalıoğlu, Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan ile Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Hüseyin Memişoğlu’nun katılım sağlandıkları programın birinci bölümünde, Denizli makine sanayii, tüm yönleri ile masaya yatırıldı. MAKFED Başkanı Adnan Dalgakıran, MAKSİAD Başkanı Mehmet Sarı ve MAİB (Makine İhracatçıları Birliği) Başkan Yardımcısı Mehmet Ağrikli’nin değerlendirmede bulundukları bölümde Dalgakıran, “Denizli özelindeki makine sektörünün sorunları ve gelişmeye açık alanları genelle benzeşim göstermesiyle birlikte yakından takibimizde olacak” dedi.

MAKSİAD üyelerinin tamamının ve Türkiye’de önde gelen makine imalatçılarının hazır olduğu gala programına, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kutluhan da katılırken, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede ve Ticaret Bakan Yardımcısı Rıza Tuna Turagay uzaktan bağlanarak mesajlarını paylaştılar.

MAKFED üyesi TEMSAD Başkanı Adil Nalbant, ENOSAD Başkanı Hasan Basri Kayakıran ve MAKFED Genel Sekreteri Zühtü Bakır’ın da yer aldıkları programda dernek genel sekreterleri hazır bulundu.

Makine Sektörünün Kalbi Denizli’de Attı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın