MegaMerchant “Uçtan Uca E-İhracat Platformu”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MegaMerchant Kurucusu ve CEO’su Yaman Alpata ve Propars Kurucu Ortağı Engin Sezgin, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiğimiz “Uçtan Uca E-İhracat Platformu” buluşmasında katılımcı şirket yöneticilerine platformun sağladığı faydaları anlattı.

Türkiye’nin ihracatını dönüştürmek, büyütmek, daha katma değerli hale getirmek ve tabana yaymak için
uluslararası alanda sağlam bir iç görüye ve geniş bir tecrübeye sahip ekibi ile sektöre yeni bir kapı aralıyor.

Türkiye’nin ilk e-ihracat konsorsiyumu statüsü alan MegaMerchant, Türkiye’deki markaların yurtdışı pazarlarında yer alabilmesi için ihtiyaç duydukları tüm hukuki, lojistik ve finansal altyapı hizmetlerini sunuyor.

Markalar kendi ekipleriyle bir ürünü uluslararası pazar yerinde satışa koymak için en az altı ay boyunca
çalışırken, MegaMerchant markaya ait ürün tespit analizi, uluslararası pazar yerine giriş, her ülkeye göre ayrı konumlandırma ve fiyatlandırma ile Almanya, Birleşik Krallık ve ABD’de depolama imkanı sunuyor. Ürünlerin tüketiciye ulaştırma faaliyetlerinin hepsini 3 ila 7 gün içinde tamamlıyor.

Tüm sohbet ortamlarında karamsarlığın kol gezdiği şu günlerde, MegaMerchant’ın sağladığı imkanları ve hazır oluş hali beni çok etkiledi. Toplantıda bulunan diğer katılımcılar gibi ülke ve ekonominin geleceği dair içimde bir umut ışığı yanmasına sebep oldu.

Bugün bir markanın tüm gereksinimlerini geniş tecrübeleriyle kendi bünyelerinde kurdukları sistem ile
eksiksiz karşılıyor olmaları ben de büyük hayranlık uyandırırken, bunun için verdikleri süre ise beni çok şaşırttı.

Böylece markalar kendi yapacakları işleri, profesyonel MegaMerchant ekiplerine teslim ederek, çok değerli olan zaman ve insan kaynağından tasarruf ediyor, hedeflediklerinden yüksek karlılığa müthiş bir hızla ulaşıyorlar.

Türkiye’de verdiği tam kapsayıcı hizmet altyapısıyla tek olan MegaMerchant, E-İhracat Konsorsiyumu olma ehliyeti ile de Türkiye ekonomisine ihracat başarıları kazandırarak, bu alanda ilk marka olarak göz
kamaştırıyor.

MegaMerchant “Uçtan Uca E-İhracat Platformu”

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın