MICHELIN

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Michelin Americas Truck Tires ürün pazarlama direktörü Paul Crehan, Michelin X Multi Energy Z’yi “her konuma uygun, yön kontrolü, sürüş ve treyler dingillerinde bölgesel ve gelişmekte olan süper bölgesel uygulamalarda yüksek performans sağlayan bir lastik” olarak tanımlıyor.

“Kurye, kuru yük kamyonetleri, gıda ve içecek teslimatları ve P&D operasyonları için uygun” diyor. “SmartWay onaylı yakıt verimi, uzun kaplama ömrü ve dayanıklılığı için tasarlandı. ”Michelin’in Dual Compound Tred teknolojisindeki üstün aşınma özelliklerine sahip katmanlar ile yakıt verimi ve kullanım ömrü açısından yüksek performans elde ediliyor. Üst katman aşınma, yırtılmaya karşı direnç sağlarken alt katman düşük yuvarlanma direnci sağlıyor ve daha az ısı üretiyor. Michelin X Multi Energy Z, çift lastik hamurundan oluşan lastik sırtından dolayı sağlamlık ve yakıt verimi ortaya koyuyor. Her türlü enerji kaplaması ve iki katmanlı sırt malzemeleri en önemli iki elemandır. Gövde ömrü omuzları darbe ve aşınmalardan koruyan taş bariyerleri ile arttırılmış, oluk tabanı koruyucuları ile taş nedenli delinmelerin engellenmesine yardımcı oluyor ve tüm genişliği kaplayan elastik koruyucu kat gövde korumasını arttırıyor. Crehan X Multi Energy Z’nin daha önceki Michelin ürünleri ile karşılaştırıldığında yuvarlanma direncinde %15 azalmaya neden olduğunu iddia ediyor. Geçmeli Matrix oluklarla daha fazla tutuş sağlanıyor.

MICHELIN

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın