Mitsubishi Forklifts Markalaşma Sürecinde

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Logisnext UK Ltd, UniCarriers markasının artık Mitsubishi Forklift Trucks tarafından değiştirildiğini duyurdu. Bu değişiklik, şirketin sahibi Mitsubishi Logisnext Europe’un (MLE) Avrupa stratejisinin bir parçası olarak görülüyor.

UniCarriers Corporation Ltd.’nin 2017’de satın alınmasından bu yana Mitsubishi Logisnext Group, tamamına sahip olunan tüm yan kuruluşların Mitsubishi Forklift Trucks markalı ürünleri Avrupa’da pazara sürmesini sağlama stratejisini uyguladı. Bu proje Nisan 2021’de başladı ve Birleşik Krallık yan kuruluşunun (Logisnext UK Ltd) 1 Ocak 2023’te yeniden markalaşmasıyla tamamlandı.

Mitsubishi Forklift Trucks markası, 1970’lerden beri Birleşik Krallık’ta yerleşik bir bayi ağı tarafından tedarik edilmektedir. Ocak 2023’te bu tedarik zinciri, UniCarriers işinin yeniden markalaşmasıyla doğrudan müşteriye organizasyonun getirilmesiyle geliştirildi. Bağımsız bayi ağı ve direkt satış operasyonu birbirini tamamlayan müşteri segmentlerine hizmet verdiğinden, marka değişikliği dışında müşteri iletişiminin büyük ölçüde değişmeyeceği vurgulandı. Bu iki pazar yolu birlikte, özel müşteri taşıma ve hizmet çözümleri sunarak Mitsubishi forkliftlerin pazar payını artırmayı hedefliyor.

Mitsubishi Forklift Trucks, grubun İsveç, İspanya, Finlandiya, ÇHC ve Japonya’daki üretim tesislerinde tasarlanan ve üretilen lojistik ve depolama için malzeme elleçleme ürünleri tedarik ediyor. Sonuç olarak, müşteri dağılımımız, yiyecek ve içecek, ilaç, tüketim malları, metal ve otomotiv ve inşaat endüstrisini içeren ilgi alanları ile depolama ve dağıtım depolama ile imalatta yer almaktadır.

Mitsubishi Forklifts Markalaşma Sürecinde

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın