Moffett Ürün Yelpazesini Genişletiyor

Moffett Ürün Yelpazesini Genişletiyor

Hiab, Moffett E5 NX’i eSerisi tamamen elektrikli kamyona monte forkliftlerin üçüncü modeli olarak piyasaya sürdü.

E5 NX, dört tekerlekten çekişe sahip olup, dört yönlü direksiyon ile gelmekte ve dar alanlarda kolaylıkla çalışabilmektedir.

E5’in Kaldırma Yardımı ile birleştirilmiş hareketli direği, kullanıcıya gerçek anlamda tek taraftan boşaltma imkanı sağlamaktadır.

“Tamamen elektrikli olan Moffett E5 NX sessiz çalışması ve emisyon oluşturmaması sayesinde düşük emisyonlu bölgelerde ve normal çalışma saatleri dışında, yerleşim alanları gibi gürültünün önemli olduğu yerlerde çalışan müşteriler için ideal seçim haline gelmektedir. Bununla birlikte, dizelle çalışan Moffett M5 modeliyle aynı performansı sunarak, daha az hareketli parçaya sahip olduğu için servis ihtiyacı daha düşüktür,” şeklinde konuşan Hiab kamyona monte forklift satış ve ürün yönetimi başkan yardımcısı Jann Hansen şu şekilde devam ediyor:

“Moffett E5 NX çok yönlü olup, yerden yüksek olması sayesinde engebeli arazide manevra yapabilir, bu da onu hem kırsal hem de kentsel alanlardaki farklı ortamlarda çok çeşitli müşteriler için mükemmel şekilde uygun hale getirmektedir.”

Yeni model, 2020’de piyasaya sürülen E2 ve E4 NX dahil olmak üzere tamamen elektrikli ürün yelpazesini üç modele genişletiyor.

Hansen şunları ekliyor: “Amacımız, müşterilerimizin üretkenlikten ödün vermeden emisyonlarını azaltmalarını kolaylaştıran eksiksiz bir eseries elektrikli ürün gamı sunmak. Azaltılmış iklim etkisinin yanı sıra, elektrikli kamyona monte forkliftlerimiz, güvenliği artıran ve operatörlerin stres seviyelerini azaltan daha düşük gürültü seviyelerine sahiptir”

E5 25.4 NX, Özel Araç/Depo Kamyonu kategorisinde IFOY Ödülü 2022 için finalistler arasında yer almaktadır.

Öneri İçerikler

FKK; Türkiye’nin Potansiyelini  Dünya’ya Taşıyor

FKK; Türkiye’nin Potansiyelini Dünya’ya Taşıyor

Türkiye’nin sanayi alanındaki en önemli gücü, üretim kabiliyeti ve nitelikli iş gücüdür. Bunu mümkün olan en yüksek katma değerli işlerde kullanmak…
Fuarlar, Seyahatler ve  İki Müjde!

Fuarlar, Seyahatler ve İki Müjde!

Merhaba sevgili okurlarımız. Şu an elimizde tutmuş olduğunuz İstif Material Handling 103.sayısının hazırlıkları hayatımın en yoğun dönemi oldu. Ankara firma ziyaretlerinden…
Forklift Ve İş Makinalarında Rekor Büyüme 2

Forklift Ve İş Makinalarında Rekor Büyüme 2

Türkiye İş Makinaları Pazarı 2021 Yılında %67 Büyüdü! Türkiye iş makinaları sektörü ekonomi ve yatırımları aynen yansıtmaktadır. Bunun ile beraber başta…