MSC, Asyaport Limanı’nda Buluşturdu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MSC, TIGER SERVİSİ özelinde bir etkinlik düzenledi. Bu serviste hizmet veren 19.000 TEU kapasiteli Oscar sınıfı MSC REEF gemisini Tekirdağ Asyaport Limanı’nda müşterileri ile birlikte karşıladı.

Türkiye’nin ticaretine yön veren lider ithalat ve ihracat şirketleri 27 Ekim Perşembe günü MSC – Mediterranean Shipping Company’nin organize ettiği etkinlikte bir araya geldi.

Davete katılan ve Türkiye’nin dış ticaretine katkı sağlayan beyaz eşya, seramik, maden, otomotiv, gıda ve plastik gibi sektörlerin lider firmaları haftada 20 düzenli servis ile dünyada 500’den fazla limana bağlantı sağlayan Asyaport’u gezme imkanı buldu.

Türkiye’de kombine yük taşımacılığının lideri Medlog, Türkiye’nin en büyük transit limanı Asyaport ve 20 yılı aşkın bir süredir pazarda lider ve öncü olan MSC’nin ortaya çıkardığı grup sinerjisi sayesinde hizmet kalitesi ve anlayışını artırarak müşterilerinin hizmetinde.

Ülkemizde üretime dayalı ithalatın, üretimin ve ihracatın aksamayacak şekilde devam ettirilmesini sağlamak adına MSC Grubu şirketleri (MSC, Asyaport, Medlog) tüm dinamikleriyle sahada, limanda, depoda üstün bir gayret göstererek Türk ticareti için yeni yollar açmayı sürdürüyor.

Üretim kadar lojistiğin de öneminin fark edildiği zorlu geçen pandemi döneminde müşterilerinin yanında olan MSC Grubu sunduğu imkanları, üreticilerle buluşturmak adına bu etkinliklerin devamını hedeflemektedir.

Davete katılan misafirler Tekirdağ’ın lojistik imkanlarını yerinde gördükten sonra bu bölgeye yatırım için de heyecan duyduklarını ifade etti.

Etkinlik sonunda davetliler, Asyaport, Medlog ve MSC ile Tarihe Saygı Fotoğraf Yarışması sonucunda ödül alan ve sergileme kazanan fotoğraflardan oluşturulmuş resim sergisini gezdiler.

MSC, Asyaport Limanı’nda Buluşturdu

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın