Next Generation Lansmanı ve Fabrika Yatırımıyla Komatek’te Ceylift Rüzgarı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin en büyük yerli forklift üreticilerinden Ceylift, Next Generation konsepti ve yeni
fabrika yatırımıyla global pazarın en çok ilgisini çekenlerden biri oldu. Genel Müdür Yardımcısı
Dilruba Donma, Komatek 2024’le ilgili sorularımızı içtenlikle cevapladı.

Komatek Fuarı’nda hangi markalarınızla ve hangi ürünlerinizle katıldınız?

Komatek Fuarı’na Next Generation konseptimizle katılarak yeni ürün grubumuzun lansmanını gerçekleştirdik. Fuarda, Li-ion akülü 2 ton kapasiteli CX20E elektrikli forkliftimizin yanı sıra depo içi ekipmanlarımız olan manuel ve Li-ion akülü elektrikli transpaletlerimiz ile elektrikli stackerlarımızın tanıtımını yaptık. Ayrıca, hem Ceylift hem de ICON markalarımıza ait Euro 5 motorlu dizel forkliftlerimiz ve elektrikli forklift grubumuzla da fuarda yer aldık.

Ceylift Material Handling olarak, 38 bin metrekarelik son teknoloji üretim hatlarıyla donatılmış yeni üretim tesisimizde üretim faaliyetlerimize devam ettiğimizi gururla belirtmek isteriz. Fuarda, yeni fabrikamızın simülasyonunu ve kullandığımız teknolojileri stand ziyaretçileriyle paylaşma fırsatı bulduğumuz için de memnuniyet duyduk.

Ürünlerinizin özelliklerini ve kullanım alanlarını paylaşır mısınız?

Manuel Transpalet: 2.5 ve 3 ton taşıma kapasiteli CM25 ve CM30 modellerimiz, küçük ve orta ölçekli depolar ile mağazalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu modeller, düşük maliyetli ve bakım gerektirmeyen çözümler sunar.

Li-ion Akülü Elektrikli Transpalet: 2 ton taşıma kapasiteli CX20PT modelimiz, orta ve büyük ölçekli depolar ile lojistik merkezlerinde yoğun kullanım için idealdir. Bu model, hızlı şarj olabilen uzun ömürlü bataryası ve yüksek taşıma kapasitesiyle öne çıkar.
CX12PS Elektrikli Stacker: Yüksek raf sistemleri olan depolarda, dar alanlarda ve ağır yüklerin istiflenmesinde tercih edilmektedir. Kompakt tasarımı ve yüksek kaldırma kapasitesi sayesinde verimli bir istifleme çözümü sunar.

Dizel ve elektrikli modellerimiz, otomotiv, metal endüstrisi, inşaat, geri dönüşüm, şantiye, havalimanları, limanlar ve tersaneler gibi geniş bir kullanım alanına sahiptir. ICON Li-ion modeli ise, dizel şasisine sahip li-ion akülü bir forklift olduğundan, hem dizel hem de elektrikli forkliftlerin çalıştığı tüm alanlarda kullanılabilir, böylece kullanıcılarına esnek ve çok yönlü bir çözüm sunar.

Standınızı kimler ziyaret etti, satışa dönüşen görüşme oldu mu?

Standımız, hem yurt içinden hem de yurt dışından iş makinesi, ambalaj, kimya, gıda, tekstil, enerji, inşaat ve yapı malzemeleri sektörlerinden temsilciler tarafından ziyaret edildi ve oldukça yoğun ilgi gördü. Görüşmelerimizin büyük bir çoğunluğu satışla sonuçlandı.

Yurt dışından ziyaret eden müşteriniz olduysa hangi ülkelerden ziyaret aldınız?

Standımızda, ağırlıklı olarak Çin ve Kore’den olmak üzere birçok Avrupa ve Ortadoğu ülkesinden ziyaretçilerimizi ağırladık. Bu geniş uluslararası katılımın, ürünlerimize olan ilginin ve global pazardaki etkinliğimizin bir yansıması olduğunu düşünüyoruz.

Diğer stantları gezme, görme imkânınız oldu mu? İzlenimleriniz nelerdi?

Evet, diğer stantları gezme ve inceleme fırsatımız oldu. Sektörün genelinde oldukça profesyonel bir profil ile karşılaştık. Bu ziyaretler, sektördeki gelişmeleri yakından gözlemlememize ve çeşitli üretim tekniklerini incelememize olanak tanıdı. Ayrıca, birçok marka ile verimli iş birlikleri kurma fırsatı bulduk.

Komatek Fuarı’nı genel olarak değerlendirdiğinizde neler söylersiniz? Fuar yöneticilerine iletmek istediğiniz bir öneriniz var mı?

2024 Komatek Fuarı, katılımcı profili ve ilginin artmasıyla oldukça başarılı geçti. Özellikle, etkili networking ve iş birliği fırsatlarının artırılmasına yönelik daha yaratıcı yaklaşımların değerlendirilmesi konusunda fuar yöneticilerine önerilerimiz olabilir. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz, gelecek fuarlar için daha da heyecanlı ve verimli etkinlikler planlanmasını dileriz. █

Next Generation Lansmanı ve Fabrika Yatırımıyla Komatek’te Ceylift Rüzgarı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın