NUBES Tuzla’ya Şube Açtı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eşi Gül Öz Hanımefedi ile açılış kurdelesini kesen Nubes Genel Müdürü Ümit Öz davetlileri selamlayarak açılış konuşması yaptı. Konuşmasında neden Tuzla’ya şube açtıklarını anlatırken Nubes’teki gelişmelerden ve yeni bayilik anlaşmalarından bahsetti.

”Bugün uzaktan, yakından zahmet buyurup geldiniz. Eşim Gül Hanım’la birlikte çok mutlu ve gururluyuz.
Sektöre girişimizin 11. yılına yaklaşırken, yeni şubemizi açmanın heyecanını yaşıyoruz. 1994 yılından beri lastik sektörünün içindeyim. Nubes Otomotiv’i kurduktan sonra da endüstriyel lastik üzerine yoğunlaştık. Esenyurt’taki şirket merkezimizden birçok önemli firmanın ürünlerini tedarik ettik, satış ve satış sonrası hizmetlerimizle müşterilerimizin yanında olduk. Hikâyemiz zamanla forklift ve istif makinalarına hareket ve enerji veren unsurlara evrildi. Dolayısıyla lastik, tekerlek ve akü grubuna odaklandık.

Bildiğiniz üzere Nubes, endüstriyel lastik üzerine ürün sağlayan ve hizmet üreten bir firma. Şimdi huzurlarınızda kamuoyu ile paylaşmak istediğimiz bir konu var…

Bildiğiniz üzere, akü grubunda stratejik olarak önemini her geçen gün arttıran, enerji ihtiyacını karşılamaya dönük en ideal seçenek lityum aküdür. Günümüzde çeşitli sektörlerden birçok firma lityum aküye rağbet göstermekte. Çünkü, malumunuz olduğu üzere lityum aküler, kullanıcısına birçok avantaj sağlamakta; iş verimliliğini de son derece arttırmakta.

Biz, lastik sektöründe kendimizi geliştirdikten sonra, geleceğin enerjisi olan lityum aküleri kendimize hedef seçmiştik. Zaten elektrikli arabalar, elektrikli motosikletler, elektrikli bisikletler gibi birçok alanda başta lityum akü gelirken, artık önümüzdeki çağda forklift ve istif makinalarında da yeni trend lityum akü olacaktı. Onu da yakaladığımızı düşünüyoruz.

İçinde bulunduğumuz Orhanlı-Tuzla şubemize girdiğinizde, hem lastik grubunda hem de lityum akü grubunda, sektörün en önemli ve kaliteli markalarını göreceksiniz. Bu markalar, alanında kalitesini, hizmet ve satış sonrası servis güvencesini sadece Türkiye’ de değil dünya çapında ispat etmiş markalardır.

Bu arada bizim için heyecan verici başka bir nokta var. Şubemizin bulunduğu konum, hem mevcut iş hacmi hem de potansiyel gücü itibariyle çok değerli bir bölge. Bundan sonra inşallah siz müşterilerimizle, tedarikçilerimizle bu bölgede çok daha sıkı bir iş birlikteliği yakalayacağız. Sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışacağımızdan hiçbir şüpheniz olmasın. Hem içerdeki sabit servis hem de mobil servislerle boğaz yakasından İzmit’e kadar bütün bölgeyi kapsayan bir hizmet alanımız olacak.

Bölgede bulunan sanayi kuruluşları ve lojistik firmalarının, çok güzel bir çözüm ortağının yakınlarına geldiğini bilmelerini istiyorum. Onlara da burada elimizden gelen en iyi, en üstün ve en hızlı çözümleri ulaştırmaya buradan bugünden itibaren başlıyoruz.

NUBES Tuzla’ya Şube Açtı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın