Otomasyon Sektörünün Önde Gelen Firmaları WIN EURASIA 2023’te Yerlerini Aldı!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

7-10 Haziran tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan WIN EURASIA otomasyon sektörünün önde gelen firmalarını tek çatı altında topluyor. Şimdiden pek çok firmanın katılımcı olarak yerini aldığı fuar bölgedeki ticaretin en önemli platformu olarak yine eşsiz fırsatlar sunmaya hazırlanıyor!

Türkiye & Küresel Otomasyon Sektörü

Türkiye’nin son dönemde global pazara açılması, 2020-2027 döneminde %9,6 oranında pazar büyümesi ile 442,5 milyar ABD dolarına ulaşması beklenen Küresel Sanayi Otomasyonu pazarındaki konumunu güçlendirdi. İhracatın, ürün çeşitliliğinin, ticaret yapılan bölge sayısının artması küresel pazarın dikkatini Türkiye’deki üreticilere yöneltiyor.

Türkiye otomasyon sektörü bir yandan iç talebe çözüm sunarken diğer yandan da yurt dışında ihale alan taahhüt firmaları başta olmak üzere yabancı ülkelerdeki projelere otomasyon mühendisliği ve sistem entegrasyonu hizmetleri sunuyor.

29. kez düzenlenecek olan, yurt içi ve yurt dışından binlerce satın almacının 4 gün boyunca ziyaret edeceği WIN EURASIA, firmalara hem iç pazarda konumunu güçlendirme hem de global pazarlardaki fırsatları keşfetme imkanı sunuyor!

Jeneratör ve Yedek Güç Sektöründeki En Yeni ve İnovatif Çözümler WIN EURASIA 2023’te Sergilenecek!

Dünya giderek daha fazla elektrik gücüne bağımlı hale geliyor. Elektrik kesintileri hayata, iş dünyasına ve yaşam tarzımıza zarar verebilir. Bu nedenle kritik altyapının güvenliğini sağlama ihtiyacı en üst düzeydedir.

Sadece MENA bölgesi ve Türkiye’nin güç kapasitesinin 2019 ile 2023 arasında her yıl ortalama %14 genişlemesi gerektiği öngörülüyor. Bölgenin talebi karşılamak için 2023’ün sonuna kadar 88 GW üretmesi gerekmektedir. 2030 yılına kadar yenilenebilir enerji dağıtım hedeflerine ulaşmak, enerji sektöründe fosil yakıt tüketiminde 354 milyon varil petrol eşdeğerinde tasarruf sağlayabilir.

Jeneratör Özel Alani | Salon 2

WIN EURASIA 2023’deki Kritik ve Yedek Güç Sektörü, ilerici enerji çözümlerini en rekabetçi fiyatlarla tedarik etmenize ve bölgenin önde gelen enerji etkinliğinde çözüm sağlayıcılar ve yerli üreticiler üzerinden yeni teknolojileri keşfetmenize yardımcı olacak!

Jeneratör Özel Alanı’nda yerini alan Alimar Jeneratör, Arken, Aytemiz Makelsan, Güçbir, Starkgen, IDEA Jeneratör, TMG Power, Power TK firmaları en yeni ürünlerini 7-10 Haziran tarihlerinde 2. Salon’da sizlerle buluşturacak!

En Yeni & İnovatif Teknolojiler WIN EURASIA’da Sergileniyor

7-10 Haziran 2023 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan ve imalat sanayindeki en son teknolojilerin 4 gün boyunca sergileneceği WIN EURASIA, yılın en önemli uluslararası sektör buluşmalarından biri olacak.

Bölgenin Lider Endüstri Fuarı

WIN EURASIA, her yıl olduğu gibi, imalat sanayinin ihtiyaç duyduğu tüm sektörleri ve teknolojileri bir araya getiren lider ticaret platformu olarak kapılarını açmaya hazırlanıyor. İmalat sanayinin bölgedeki en büyük fuarı olan WIN EURASIA, Türkiye, Avrupa, Kuzey Afrika, Asya ve Orta Doğu’dan 500’den fazla katılımcı markanın en yeni ürünlerini ziyaretçilerle buluşturacak.

Otomasyon Sektörünün Önde Gelen Firmaları WIN EURASIA 2023’te Yerlerini Aldı!

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın