Platform Günleri ile Yükseldiler

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Personel yükseltici platform sektörünün Türkiye’deki çatı kuruluşu PLATFORMDER tarafından düzenlenen ve bu yıl Hybrid İletişim tarafından organize edilen Platform Günleri 2022, 25-26 Kasım 2022 tarihlerinde İstanbul Tuzla’daki Autodrom İstanbul tesislerinde gerçekleştirildi.

İki gün süren etkinlik; yeni ürünleri kullanarak deneyimleme, ürün lansmanları, özel kampanyalar, yarışmalar, seminerler, eğitimler, keyif veren aktiviteler ve sosyal medya canlı yayınları ile ziyaretçilerin ve izleyicilerin ilgi odağı oldu.

Açılış töreninde konuşan Hybrid İletişim Genel Müdürü Gökhan Kuyumcu, personel yükseltici platformların, insan boyu seviyesinde erişimin sağlanamadığı yükseklikte yapılan her türlü çalışmada güvenli erişimi sağlayan ve ilgili mevzuatlar çerçevesinde kullanılması zorunlu iş ekipmanları olduğu belirterek,
“Dolayısıyla organizasyonunu üslendiğimiz bu ihtisas etkinliği, doğrudan insan hayatına dokunuyor. Biz de bu önemli sorumluluğun bilincindeyiz. PLATFORMDER ’den görevi teslim almamızın ardından yaklaşık 1,5 ay gibi kısa bir süre içerisinde bu etkinliği organize ettik. Emeği ve katkısı geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

2023 için geri sayım şimdiden başladı.

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Platformder Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Saruhan Günaydın; “PLATFORMDER olarak sektörümüze yönelik ve sadece bizi ilgilendiren konularda başarılı projelere imza atmaya devam ediyoruz. Hybrid iletişim ile birlikte kısa bir sürede organize ettiğimiz Platform Günleri 2022’de bunlardan biridir. Platform Günleri 2022 etkinliğimizde ziyaretçileri sektörün geniş ürün hattı, yeni ürün lansmanları, özel kampanyalar, yarışmalar, seminerler, eğitimler, keyifli aktiviteler ve canlı yayınlar bekliyor olacak. Yerli ve yabancı katılımcılarıyla, yurt içinden ve yurt dışından gelen ziyaretçileri ile sektör etkinliğimizi pazarın ihtiyaçları doğrultusunda daha da geliştirebilmek için tüm gayretimizle çalışmaktayız” ifadelerini kullandı.

Saruhan Günaydın, başlangıçta etkinliği Eylül ayı içerisinde düzenlemeyi planladıklarını, ancak kendilerinden kaynaklanmayan nedenlerden dolayı Kasım ayına ertelemek durumunda kaldıklarını belirterek, “Ancak bundan sonra etkinliğimizi her yıl eylül ayında yapmaya gayret göstereceğiz. Lütfen bu tarihi şimdiden ajandanıza not edin ve gerekirse yerinizi rezerve edin. Her geçen gün büyüyen, kanun ve mevzuatlar ile kullanılması zorunlu olan bu ekipmanların sergileneceği özel bir etkinliğin olması aslında herkesin ortak fikridir. Diğer fuarların içerisinde kaybolmaması gerekmektedir. İşte bu nedenle Platform Günleri sektör adına önemli bir etkinliktir” dedi.

Katılımcı ve ziyaretçilerin yoğun ilgisi dikkat çekti.

Konuşmasını katılımcılara teşekkür ederek tamamlayan Başkan, PLATFORMDER Yönetim Kurulu Üyelerini ve Genel Sekreter Yardımcısı Abdullah Tuncer’i, İSDER Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Karataş’ı ve İMDER Genel Sekreter Oğuz Yusuf Yiğit’i kürsüye açılış kurdelesini kesmek üzere davet etti. Kurdele kesimi sonrası Platformder Yönetim Kurulu üyeleri katılımcı stantlarını gezerek teşekkürlerini ilettiler.

Etkinlikte Acarlar Makina, Akümser, Anko Enerji, Biglift, BRS Akü, Els Lift, Enka, Genie, Kanar Makine, Lgmg, Liftser, Makser, Mekalift, Merlin Enerji, Ostim Akü, Önder Lift, Sabır Kimya, Uygunlar, Yapı Kredi Leasing ve Zoomlion stantları ile yer alırken, Sader Akü ve TVH de etkinliğe sponsor olarak destek verdiler.

Etkinlik boyunca firmalar demo alanında ürünleri ziyaretçilere tanıtma fırsatı bulurken, düzenlenen panele katılan uzmanlar da sektörü platformlarla güvenli çalışma konusunda bilgilendirdi.

Etkinliği, T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü Başkanlığı yetkililerinin yanı sıra Haydarpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Motorlu Araçlar Teknolojisi İş Makinaları Bakım ve Onarım Bölümü öğretmen ve öğrencileri de ziyaret etti.

Platform Günleri ile Yükseldiler

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın