RAVAS, RVL’nin yerine iCP Akıllı Taşıma Plakası’nı aldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Daha önce tanınmış RVL olarak piyasada olan şimdi iCP oldu. Bu akıllı taşıma plakası, özellikle boyutlar ve işlevler açısından önemli bir güncellemeye sahiptir. iCP artık metrik bir sürüm olarak ve isteğe bağlı olarak Müşterilere ağırlık olarak fatura kesmeyi mümkün kılan Ticaret için Yasal sürümü olarak kullanılabilir. iCP ile yeniden tartılarak kar elde etmek Lojistik ve üretim operasyonunuzdaki en önemli maliyet merkezini iCP kullanırken büyük kar merkezinize dönüştürebilirsiniz. Maliyetleri belirlemek için gelen ve giden malların nakliyesi ve tartımı söz konusu olduğunda, iCP size zaman ve para tasarrufu sağlar. iCP, lojistik depolama endüstrisinde lider mobil tartım ataşmanıdır. Hareket ederken malları tartmak için forklift ataşmanları ile veya forklift ataşmanları olmadan birleştirmek için tasarlanmış bir forklift ölçeğidir ve esasen zemin ölçeği ihtiyacını tüketir.

Neden zemin ölçeği kullanmıyorsunuz?
Tipik olarak, depo ve filo yöneticileriyle konuştuğumuzda, zemin ölçeğinin genellikle operasyonlarının darboğazı haline geldiğini görüyoruz. Verimsiz tartım prosedürleri sadece zaman ve paraya mal olmakla kalmaz, aynı zamanda mevcut verileri toplamak için geçerli iş akışı olmayan malzemeleri tartmak için tek bir paylaşım noktasıdır. Sonuç olarak, veriler yanlış olabilir ve şirketlerin sağladıkları hizmetten maksimum fatura eurolarını tahsil edememelerini sağlayabilir.

iCP nasıl kâr merkeziniz olur?
iCP, paleti yerden birkaç santim kaldırarak paletin konumunda malzeme tartmanıza olanak tanır. Paleti kaldırırken, gerçek zamanlı verileri doğrudan RAVAS göstergenize veya RAVAS WeightsApp aracılığıyla toplarsınız, bu da verileri hemen ERP veya WMS iş sisteminize itebilir. Böylece, iş arkadaşlarınıza yönetecekleri hızlı gerçek zamanlı veriler sağlamak. iCP ayrıca bir römorkun aşırı yüklenmesini önlemeye yardımcı olur ve bu da gereksiz maliyetleri önler.

iCP Forklift Kantarı Akıllı Taşıma Plakası ile Maliyetlerinizi Kar Merkezlerine Dönüştürün

iCP uygulaması iCP taşıma plakası ölçeği, döner ve kelepçe gibi forklift ataşmanları tarafından işlenen yükleri tartmanı sağlar. Bu, malzemelerin forkliften ağırlığa göre, kaplardan veya kaplardan dökülerek depo edildiği uygulamaları sağlar. Döküm uygulamaları için, ısı radyasyonundan kaynaklanan hasarı önlemek için kablolar ve elektronik cihazlar için ek koruma içeren iCP’nin özel bir sürümü vardır. iCP ayrıca ticaret için yasal olarak sertifikalandırılabilir ve kullanıcıların müşterilerine ağırlığa göre fatura kesmelerine izin verir. Bu, geri dönüşüm ve atık giderme endüstrisindeki uygulamalar için ideal bir ürün haline getirir.

iCP’nin ÖzellikleriDayanıklılık Çoklu fleksürler, ağırlığı yük hücrelerine aktarırken yük taşımanın sürekli şokunu emer. Bu kritik elemanların hareketli parçaları yoktur, bu da arıza potansiyelini azaltır. Doğruluk iCP% 0.1 doğrulukla tek bir gerilim yük hücresine sahiptir. Benzersiz tek yük hücresi tasarımı, üstün yük numunesi doğrusallığının yanı sıra hem topuktan tırnağa hem de çataldan çatala doğruluğu korur.

Eklerin kullanımı iCP, çoğu forklift vagonlarına bağlanır ve kamyonun hidrolik sistemine bağlanmadığı için forkliftte değişiklik gerektirmez. Sonuç olarak, kaldırma, tartma, sayma, biriktirme ve taşıma tek bir verimli işlem olarak gerçekleştirilir. Bu, gönderileri uzak platform ölçeklerine götürmenin zaman alıcı görevini ortadan kaldırarak iş akışını kolaylaştırır. Güvenlik İki sağlam Grade-8 çelik cıvata, servis için ölçek tabanını sabitler veya istemeden kötüye kullanım nedeniyle fleksürler arızalanırsa, böylece yük hücresinin zarar görmesini önler. Bu emniyet cıvataları, kantar aşırı yüklenmeden (yanlışlıkla yanlış kullanım veya kötüye kullanım) zarar görmüş olsa bile yükü güvence altına alır.

Ticaret için Yasal olan ve Daha önce de belirttiğimiz gibi, iCP’nin önemli bir yeni özelliği, isteğe bağlı olarak Ticaret için Yasal sürüm olarak sağlanabilmesidir. Bu, belirtilen ağırlığa kıyasla gerçek ağırlığı kolayca ve hızlı bir şekilde kontrol etmenizi ve müşterinizi ağırlıklara göre fatura etmenizi sağlar.

Kablolu veya kablosuz Daha iyi veya en iyisi yok, hepsi durumunuza bağlı: kablolu bir sürümü mü yoksa Bluetooth modülüne sahip kablosuz bir sürümü mü tercih edersiniz? Bu tamamen uygulamanıza bağlıdır. iCP hem kablolu hem de kablosuz sürümde mevcuttur.

Standart özellikler
Tartım kapasitesi: 2.500, 5.000 / 7.000 kg
Sistem toleransı: Yükün %0,2’si kaldırıldı
Aşırı yük koruması: Mekanik konstrüksiyonda %200
Koruma sınıfı: IP65/NEMA 4

Geleceğe adım atma ve iCP taşıma plakasının yeni ve yenilikçi teknolojisinden yararlanma zamanı. RAVAS iCP ile tasarruf etmek ve para üretmek için lojistiğinizi optimize edin. iCP kullanıma sunuldu.

  

RAVAS, RVL’nin yerine iCP Akıllı Taşıma Plakası’nı aldı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın