Robot Otomasyonu ve Geleceği Konferansı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hannover Fairs Turkey, ENOSAD (Endüstriyel Otomasyon Sanayicileri Derneği) ve ROBODER (Robot Entegratörleri ve Yüksek Teknolojili Sistem Üreticileri Derneği) iş birliği ile 8 Haziran 2023 Perşembe günü Robot Otomasyonu ve Geleceği Konferansı fiziksel katılım ile WIN EURASIA’da gerçekleşecek.
Başta endüstriyel, mobil ve kolaboratif robotlar, robotlu kaynak teknolojileri, endüstriyel yapay zeka, nesnelerin interneti, robotik süreç otomasyonu ve robot entegrasyonu gibi konuların işleneceği etkinlikte, bu ürünlerin otomotiv yan sanayii, beyaz eşya, gıda, sağlık, tekstil ve makine gibi öncü sektörlere katacağı kalite, verimlilik ve hız gibi kavramlar, dinleyicilere uzman kişilerce aktarılacak.
”Dünya Robotik Raporu 2021 yılı küresel robot pazarına ilişkin verilere göre, robot kurulumları sadece kriz öncesi seviyeleri aşmakla kalmadı, aynı zamanda yeni bir rekora da imza attı!
Yayınlanan raporda, 2021’de dünyanın dört bir yanındaki fabrikalarda kurulan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 517.381 ünite yeni robot yatırımı gerçekleşti. Bu, yıllık %31’lik bir büyüme oranını temsil ediyor ve 2018’deki robot kurulumunun pandemi öncesi rekorunu %22 aşıyor.”
“Endüstri Gelecekle Buluşuyor” temasıyla bir araya gelecek Robot Otomasyonu ve Geleceği Konferansı, 7-10 Haziran 2023 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi, Yeşilköy WIN EURASIA bünyesinde sahne alacak!

Robot Otomasyonu ve Geleceği Konferansı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın