Robotik Gönderim Sağlayıcısı 11 Ayda Satışlarını İki Katına Çıkardı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Depo otomasyonuna yönelik otonom mobil robotlarda (AMR) küresel bir lider olan Locus Robotics, AMR çözümlerinin şu ana kadar iki milyardan fazla birim topladığını ve şirketin depo ve lojistik endüstrisi için önde gelen bir robotik yerine getirme sağlayıcısı olarak konumunu güçlendirdiğini duyurdu. Bu yeni kilometre taşı, 2022 yılında sektörde bir ilk olan 1 milyar toplama rakamına ulaşılmasından sadece 11 ay sonra gerçekleşti.

Locus Robotics CEO’su Rick Faulk, “İki milyar toplama kilometre taşına ulaşmak şirketimiz ve müşterilerimiz için inanılmaz bir başarıdır” dedi. “Bu olay, inanılmaz ekibimizin adanmışlığının ve yenilikçiliğinin ve müşterilerimizin büyümesini ve başarısını sağlamak için sunduğumuz çarpıcı verimlilik iyileştirmelerinin bir kanıtıdır.”

Bu kilometre taşına ulaşmak sadece 358 gün sürdü ve son 100 milyon seçim sadece 27 gün sürdü – günde ortalama 3,7 milyon seçim. Karşılaştırmak gerekirse, ilk milyar seçimin yapılması altı yıldan fazla, ilk 100 milyon birimin seçilmesi ise 1.542 gün sürmüştü. LocusBot’lar şu ana kadar müşterilerin depolarında 37 milyon milden fazla yol kat etti; bu da Dünya’nın etrafında 1.370 kez dönmeye ya da Ay’a 77 tur atmaya eşdeğer. Concordance Healthcare CIO’su Keith Price, “İki milyar toplama gibi olağanüstü bir kilometre taşına ulaşılması, Locus’un akıllı otomasyon çözümünün depo operasyonlarını nasıl dönüştürebileceğini gösteriyor” dedi.
“Önümüzdeki yıllarda daha da fazla depo yerine getirme optimizasyonu sağlamak üzere gelişmiş robotik ve otomasyonun gücünden yararlanmak için Locus ekibiyle birlikte çalışmaya devam etmeyi dört gözle bekliyoruz.” Geodis’in sürekli iyileştirmeden sorumlu başkan yardımcısı Alan McDonald, “Locus’un tutarlı yenilikçiliği, kullanıcı merkezli yaklaşımı ve müşteri ilişkilerine olan gerçek bağlılığı, onları depo otomasyonunda ön plana çıkarıyor” dedi. “Bu dönüm noktası, teknolojik liderliğinin ve sinerjik işbirliğinin bir kanıtıdır. Birlikte yaptığımız çalışmaları geliştirmeyi ve gelecekte daha da fazla verimlilik artışı sağlamayı dört gözle bekliyoruz.”
Yapay zeka ve veri bilimi odaklı LocusOne platformu, kurumsal düzeyde bir filo yöneticisi olarak hizmet veriyor, çeşitli kullanım durumlarını destekleyen karmaşık depo yerine getirme iş akışlarını denetliyor, optimum robot görevleri oluşturmak ve verimsiz işçi yürüyüş süresini azaltmak için görevleri
kümeliyor. Locus’un benzersiz çoklu robot yaklaşımı, işçi verimliliğini önemli ölçüde artırmak için işçileri siparişlerden ve görevlerden ayırır.
Kurumsal ölçekte kanıtlanmış, işgücü sıkıntısı çeken 3PL, perakende, sağlık hizmetleri ve üretim operatörleri, operasyonlarındaki verimliliği optimize etmek, maliyetleri düşürmek ve hızla gelişen e-ticaret ortamında rekabetçi kalmak için sadece birkaç dakika içinde herhangi bir operasyonda kapasiteyi artırmak veya büyümeyi karşılamak için sorunsuz bir şekilde robot ekleyebilir.
LocusOne depo otomasyon yürütme platformu, tek bir koordineli platform içinde kurumsal ölçekte birden
fazla robotik form faktörünün sorunsuz bir şekilde düzenlenmesini sağlar.
Depolama ve üretim ortamlarında dört duvar arasında ve birden fazla seviyede tamamlanması gereken görevlerin gerçek zamanlı optimizasyonunu sağlar. LocusOne, robotik görev tahsisini, rota planlamasını ve kaynak kullanımını optimize ederken, depo operasyonlarına ilişkin gerçek zamanlı iş içgörüleri sunar.
Locus Robotics, ürün hareketini ve üretkenliği 2-3 kat önemli ölçüde artırmak için insan çalışanlarla işbirliği içinde çalışan güçlü ve akıllı, yapay zeka güdümlü otonom mobil robotları (AMR’ler) içeren kurumsal düzeyde bir depo otomasyon çözümüdür. Dünyanın en iyi 120’den fazla markasını destekleyen ve dünya çapında 270’ten fazla tesiste konuşlandırılan Locus Robotics, perakendecilerin, 3PL’lerin ve özel depoların günümüzün yerine getirme ortamlarının giderek karmaşıklaşan ve zorlu gereksinimlerini verimli bir şekilde karşılamasını ve aşmasını sağlar.

Robotik Gönderim Sağlayıcısı 11 Ayda Satışlarını İki Katına Çıkardı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın