“SİMER’ in Marka ve Ürünlerine İlgi Artıyor !”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SİMERLİFT kurucularından Abdullah ÇÖMEK ile WIN EURASIA fuarı ekseninde , SİMERLİFT’i ve sektörün durumunu konuştuk.

Okurlarımıza kendinizden ve firmanızdan bahseder misiniz ?
Adım Abdullah Çömek 1984 Adana doğumluyum. İlk iş hayatıma Sanko makinede başladım. Daha sonra uzun bir süre Hidromek firmasında Uzman Tasarımcı ve Takım Lideri olarak çalıştım. 2 yıllık bir geçmişe sahip bir firmayız. Gerekli araştırmaları yaptıktan sonra elektrik forklift, istif makineleri ve depo ekipmanları üretmek üzere firmamızı kurduk.

Sektörünüz ile ilgili bilgi verir misiniz ?
Ülkemizde forklift piyasası ithal ürünlerin ağırlıkta olduğu bir sektördür. Ülkemiz bu konuda ciddi bir Pazar ve ithalatçı konumunda bulunmaktadır.

Sektörün fuarlara ilgisini nasıl değerlendiriyorsunuz ?
Teknolojik gelişmelerle beraber elektrikli forklift sektörüde her geçen daha da ileriye gitmektedir. Bu kapsamda hem yenilikleri tanıtmak, hem de yenilikleri görmek açısından fuarlar çok önemli bir yere sahiptir. Buna ek olarak pazarlama ilişkilerini geliştirmeye de olanak sağlamaktadır. Bu kapsamda fuarları çok büyük bir fırsat olarak görüyoruz. Ancak geçtiğimiz fuarda pandemi etkisi ile yerli üreticilerin katılımı çok kısıtlı olduğunu gördük. Forklift üreticilerinin fuara ilgili beklediğimizden azdı, fuarda biz ve sadece 1 yerli üretici daha vardı.

WIN Fuarına yönelik ne gibi izlenimlere sahipsiniz ?
Pandemi sonrası ilk kez bu kadar büyük bir fuar organizasyonu düzenlendi. Yoğun bir ilgi gördük diyebiliriz. İnsanlar fuarları özlemiş.

Firma olarak beklentilerinizi karşıladı mı ?
Beklentimizin üzerinde bir yoğunluk ve ilgi ile karşılaştık. Hem tedarikçi hem de müşterilerin bir araya geldiği bu ortamda çok değerli kazanımlar elde ettik.

Fuarlar’dan firmalar daha fazla istifade edebilirler mi ?
Elbette, fuarlar hem üretici hem de tüketiciyi bir araya getiriyor. Bizim için yan sanayi ve birlikte iş yapma potansiyelimiz olan firmaları bir araya getiriyor.

Fuar’da hangi ürünleriniz sergilendi ?
Fuarda 2 ton kaldırma kapasiteli 4 adet ürünümüzü sergiledik.

Ürünlerinize olan ilgiden memnun musunuz ?
İlgiden memnunuz. Hem yerli üretici hem de yerli tasarım olması nedeniyle ziyaretçilerden yoğun destek gördük.

Fuarda yer verdiğiniz ürünleriniz ve hizmetinizle ilgili bilgi verebilir misiniz ?
Fuarda 2 ton kaldırma kapasiteli 48V 625Ah, 4 tekerlekli finger tip joystick kumandalı ürünümüzü sergiledik. Fuara getiremediğimiz 3 ton kaldırma kapasiteli 80V 625Ah, 4 tekerlekli ürünümüz hakkında bilgiler verdik.

“SİMER’ in Marka ve Ürünlerine İlgi Artıyor !”

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın