Simerlift Ürün Yelpazesini Genişletiyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin önde gelen forklift üreticilerinden Simerlift, elektrikli istifleyici ve elektrikli transpaletleri ürün yelpazesine eklediğini ve piyasaya sürdüğünü duyurdu.

Çelik boru, demir çelik, bisiklet, enerji, inşaat ve iş makineleri alanlarında grup şirketileri olan Nahita Holding bünyesinde iş makineleri alanında faaliyet gösteren Simerlift, ülkemizin önde gelen yerli forklift üreticilerinden biri konumunda. Şirket, yüzde yüz yerli sermayeyle, uzun Ar-Ge çalışmaları ve test süreçleri sonucunda piyasaya sürdüğü forkliftleriyle pazarda önemli bir konum elde etti.

Simerlift, yakın zamanda yaptığı açıklamayla, forklift ürünlerinin yanına elektrikli istifleyici ve elektrikli transpaletleri de eklediğini duyurdu. Açıklamada şunlar kaydedildi:

“Forklift sektörü, sanayi ve lojistik alanlarında çok önemli bir rol oynuyor. Özellikle pandemi döneminde, e-ticaretin artmasıyla birlikte istiflemeye olan talep de arttı. Biz de bu talebe cevap verebilmek için, ürettiğimiz forkliftlerimize ilave olarak elektrikli istifleyici ve elektrikli transpaletleri ürün yelpazemize ekledik ve yeni modelleri piyasaya sunduk.

Simerlift elektrikli istifleyici ve elektrikli transpaletler, lityum akü gücüyle çalışan, ergonomik ve verimli ekipmanlardır. Bu ürünleri her zamanki Simerlift güvencesi ve sağlamlığı ile sizlere sunuyoruz. Simerlift elektrikli istifleyici ve elektrikli transpaletler, depo içi taşıma çözümlerinizde size zaman, emek ve para kazandırır.

Simerlift elektrikli istifleyici, 1500 kg kaldırma kapasitesi, 0,75 kw yürüyüş motor gücü, 2.2 kw kaldırma motoru gücü, 24 volt 60Ah lityum pilli, rejenaratif frenleme ve elektromanyetik park freni ile depo içi yük taşıma ve istifleme işlemlerinde size üstün performans ve güvenlik sunar.

Simerlift elektrikli transpalet, 1500 kg kaldırma kapasitesi, 0,75 kw yürüyüş motor gücü, 0.65 kw kaldırma motoru gücü, 24 volt 4Ah lityum pilli ile depo içi yük taşıma ve istifleme işlemlerinde size hızlı, kolay ve ekonomik bir çözüm sağlar.

Amacımız, Türkiye’nin lider istif makinesi markası olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak, beklentilerini aşmak ve memnuniyetlerini sağlamaktır. Tüm bu sorumluluklarımız ile yola devam ediyor, değerli müşterilerimize en iyiyi sunmak adına var gücümüzle çalışıyoruz.”

Nahita Holding’in çevreci girişimlerindeki güçlü adımlarından olan Simerlift A.Ş. 2019’da, ülke ekonomisine katkı sunma hedefiyle kuruldu. İthalata dayalı olan istifleme makineleri sektöründe, cari açığı istifleme gurubunda azaltmaya yönelik amaçla kurulan Simerlift kısa zamanda istifleme makinaları içinde Türkiye’nin aranan yerli markası oldu. Ayrıca Türkiye’de ‘yalnızca elektrikli forklift’ üretimi yapan ilk fabrika ünvanına sahip Simerlift A.Ş. doğaya verilen zararı en aza indirmeyi hedeflerken aynı zamanda yakıt tasarrufu fikriyle de tüm Türkiye’ye etkisini hissettirdi.

Simerlift, kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına optimum çözümler sunmak için uzun Ar-Ge ve test süreçlerinden geçmiş, yılların tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak özenle planlanmış bir üretimin eseridir. Yüzde yüz yerli sermaye ile üretilen Simerlift markalı istif makinelerini satın alma; üst düzey mühendislik bilgisi, yılların deneyimi, yüksek teknoloji, uzun ömürlü kullanım, daha iyi servis ve yedek parça garantisini beraberinde getirir.

Simerlift Ürün Yelpazesini Genişletiyor

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın