Tekerlek Sektörünün Lider Markası “EMES TEKER”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

1998 yılında başlayan serüvenimizde her geçen gün yeni gelişmelerle birlikte büyüme yolunda attığımız adımlarla, Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın TURGUT AL Bey’in liderliğinde Türkiye’de 12 bayilik ve yurtdışında 60’tan fazla ülkeye ihracat ağıyla Türkiye’de ve Dünya’da bilinen markalar arasında yer alıyoruz.

9.000 m2’lik kapalı alanımızda 360 derece mükemmellik modeli ile faaliyet gösteriyoruz ve hep daha iyiyi araştırıyor, en kaliteli ve fonksiyonel ürünleri geliştiriyor, ileri teknolojilerimizle sektörünüze ve ihtiyaçlarınıza en uygun tekerleği üretiyoruz. Sektörünüz ne olursa olsun, doğru, verimli ve uzun ömürlü tekerleklerle işinizi büyütüyor ve daima daha ileriye taşıyoruz.

Mühendislik, endüstriyel tasarım, üretim teknolojileri ve pazarlama konusundaki uzmanlığımızla, tekerlek teknolojilerine yön veriyoruz. Küresellik sırrımız, uzak ya da yakın, hangi ülkeden olursa olsun biz müşterilerimizi daima dinliyor, müşteri odaklı hizmet anlayışımız, esnek üretim modelimizle ihtiyaçlarınıza özgü çözüm ve hizmetler sunuyoruz. Bu yüzden kalitemiz dünyayı dolaşıyor, sürekli yeni ülkeler, yeni sektörleri EMES TEKER ile tanıştırıyoruz.

Ana uzmanlık alanımız tekerlek üretimi ancak standart makine ekipmanları adı altında sattığımız ürünlerimiz de mevcuttur. Bayilerimizin ve müşterilerimizin talepleri üzerine 5 yıl önce bu alana da aktif olarak girdik ve bayilerimizin ve müşterilerimizin bu taleplerini de karşılıyoruz. Tüm kalıplarımızı ve tasarımlarımızı kendi bünyemizde yapıyoruz. Deneyimli ve dinamik bir mühendislik ekibimiz var. Müşterilerimiz için tasarlıyor ve üretiyoruz. Kurulduğumuz andan itibaren ilk prensibimiz kaliteli mal üretmek, mutlak müşteri memnuniyetini sağlamak ve bir dünya markası olmaktı. Bu ilkelerden hiçbir zaman vazgeçmeden yolumuza devam ettik. Tüm dünyanın içerisinde olduğu bu zorlu dönemde de ilkelerimizden taviz vermeden başarılı işlere imzamızı atmayı sürdürüyoruz.

Bayilerimiz ve müşterilerimiz bizim ailemizin bir parçasıdır ve onlarla birlikte bir ekip olarak hep birlikte büyüyerek bu zamanlara geldik. EMES çalışanları, bayileri ve müşterileri ile büyüyen ve başarılı işlere imza atmaya devam eden büyük bir ailedir. Gerek yurtiçi gerekse yurtdışı bayilerimiz ve müşterilerimiz kendilerini firmamızın aile üyeleri olarak görmektedirler. Kalite bizim için vazgeçilmez ve birinci sırada gelen en önemli unsurdur.

Kalite politikamızın başlıca unsurları; müşteri ile birlikte üretmek, müşteri için üretmek, verimliliği en üst düzeyde sağlamak, sürekli iyileştirme içerisinde olmak, bir dünya şirketi olarak hareket etmek, en saygın markanın üreticisi olmak, başarıyı tüm çalışanları ile paylaşmak, iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uyarak, çalışanlarında bu kurallara uymasını sağlamak, ar-ge ve tasarım çalışmaları yapmaktır.

Pandemi döneminde birçok firma duraklama dönemine geçti ancak biz yine de durmadık. Şirketimizde birtakım yapısal değişikliklere gittik ve yeni bir sektör olan forklift piyasasının yedek parçası olan elektrikli forkliftler için poliüretan tekerleklerinin üretim hattının kurulması ve üretime başlanılması için gerekli yatırımları yaptık ve işe başladık. Bir yandan uzman satış ve pazarlama kadromuzla da pazar analizlerimize devam ettik.

Pandemi sonrası EMES firmasının yerli üretimi olan HQP istifleme ve depo tekerlekleri ürünümüzle pazara hızlı bir giriş yaptık. Böylece hem yurtiçi hem yurtdışı pazarda yerimizi almaya başladık. Bizi heyecanlandıran gurur verici bir çalışmaya da imzamızı atmış olduk.

Tekerin kullanıldığı her sektörde olduğu gibi forklift sektöründe de lider bir marka olmayı hedefliyoruz ve bu yolda azimle çalışıyoruz. Yeni bir sektör ve yeni bir ürün olması bizi ayrıca heyecanlandırıyor. Türkiye’de ve Dünya’da herhangi bir yerde ürünümüzü görmek gerçekten bizi çok gururlandırıyor ve bizim için heyecan verici oluyor.

Türkiye’nin her yerinde geniş bir satış ve bayilik ağımız mevcuttur. Dünya pazarlarında da zorlu bir rekabet arenasında yerimiz belirginleştirdik. Rakiplerimizin olmadığı pazarlarda bile bilinen bir marka haline geldik ve kendi bayilik ağımızı oluşturduk. Bunu

yaparken de yerli üretim ve kalite anlayışından hiçbir zaman taviz vermedik. Yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda bizi sorduğunuzda müşterilerimizin ilk söyleyeceği şey “EMES kaliteden asla taviz vermez ve müşterisine her zaman dürüst davranır”. Bizim için bunları müşterilerimizden ve iş piyasasından duymak gerçekten çok gurur verici oluyor ve motivasyonumuzu daha da arttırıyor.

Şirketimizde uzun yıllardır çalışan çok tecrübeli ve aynı zamanda genç arkadaşları da içerisine alan dinamik ve sürekli gelişmeye açık bir kadromuz var. Ben de 15 yıldır EMES’te çalışan biri olarak her zaman gururla ve azimle diğer çalışma arkadaşlarım gibi EMES’i daha iyi yerlere taşımak için çaba gösteriyorum.

Çalışma politikamız diğer rakiplerimizden farklıdır. Müşterilerimize en kaliteli malzemeyi ve en iyi hizmeti zamanında vermek için sürekli çabalıyoruz. Yeni teknolojileri ve gelişmeleri takip ediyor, bunları bünyemize uyarlıyoruz. Yurtiçinde ve yurtdışında sürekli fuarlara katılıyoruz. Hem kendimizi farklı pazarlarda tanıtıyoruz hem yeni ürünlerimizin piyasa tanıtımını yapıyoruz. Ayrıca pazardaki aktif oyuncaları ve pazarı da analiz etmiş oluyoruz.

Rakiplerimizi çok sıkı takip ediyor ve izliyoruz. Yaptıkları işlere de her zaman saygı duyuyoruz. Üretmek ayrı bir keyif, ürettiğimiz malzemenin pazarlamasını yapmak ve sonuçta satışı bağlamak ayrı keyif ve sonunda da bilinen markalar arasında yer almak da çok gurur verici oluyor.

Yarışımız rakiplerimizle ama en önemlisi her zaman kendimizle yarışıyoruz. Kendimizi geliştirmek, iyileştirmek, yeni şeyler öğrenmek ve gelişmeleri bünyemize katmak için sürekli kendimizi yeniliyoruz. Kendimizde yaptığımız her gelişmeyi müşterilerimizle paylaşıyor ve onlara fayda sağlayacak şekilde kendimize adapte ediyoruz.

Çalışmayı, üretmeyi ve ülke ekonomisine bir katkıda bulunmayı bir prensip olarak görüyoruz. Bugün ve gelecekte gerçekleştirmeyi istediğimiz birçok hedefimiz var. Bunun için de yorulmadan, azimle ve yüksek bir motivasyonla işimize hız kesmeden devam ediyoruz.

Sektörün her alanındaki teker taleplerine verdiğimiz cevapla lider bir marka ve üretici olduğumuz gibi, forklift sektörü piyasasında da kaliteli tekerleklerimizle ve rekabetçi fiyatlarımızla Türkiye’de ve Dünya’da ilk sıralarda yer alan bir marka olmayı hedefliyoruz.

Tekerlek Sektörünün Lider Markası “EMES TEKER”

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın