TOC Avrupa 2024 için Kayıtlar Başladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Etkinlik Direktörü Paul Holloway: “Tedarik zinciri zorluklarının gelişmeye devam ettiği bir dünyada, TOC Europe 2024, sektör profesyonellerinin operasyonlarını hazırlamaları ve korumaları için en üst düzey platform olarak konumlanıyor.

TOC Worldwide serisinin önde gelen etkinliği TOC Europe , 11-13 Haziran 2024 tarihleri arasında Ahoy Rotterdam’a geri döndüğünü duyurdu. ‘Liman ve Kargo Tedarik Zinciri Genel Toplantısı’ olarak bilinen etkinlik için beklenti artıyor. Profesyoneller dünyanın dört bir yanından sektör temsilcilerini yerlerini korumaya davet ediyor.

Geleceğe Yönelik Rotayı Çizmek

TOC Europe 2024’ün kalbinde “YENİDEN DÜŞÜN (iş modelleri), YENİDEN ŞEKİLLENDİR (ticaret yolları) ve AZALT (emisyonlar)” temalı dinamik bir içerik programı yer almaktadır. Katılımcılara ve ziyaretçilere en iyi deneyimi sunmak üzere tasarlanan program, dört kısa ve öz editoryal içerik akışı aracılığıyla sunulacak:

• Konteyner Tedarik Zinciri (CSC) Programı: Deniz ticaretine ve limanların bu ticaretteki önemli rolüne odaklanmıştır.
• Bölgesel Öne Çıkanlar: Deniz ticareti ortamında Avrupa dışındaki gelişmekte olan bölgeleri keşfedin.
• TECH TOC Seminerleri: Sektörü ileriye taşıyan en son yenilikleri sergileyin.
• Güvenlik Köyü: Daha güvenli liman operasyonları için son teknoloji çözümler sunar.
Bu kolaylaştırılmış içerik akışları Pazar ve Ticaret Görünümü, Denizcilik ve Lojistik Stratejilerinin Oluşturulması, Enerji Dönüşümü ve Sürdürülebilirlik, Dijitalleşme ve Yapay Zeka, Düzenlemeler ve Standartlar ile Liman ve Terminal Operasyonlarını kapsar. Program, uzman görüşleri ve tartışmaları sunmaya yönelik kısa ve etkili bir yaklaşım olup, TOC Avrupa 2024’ün sektördeki yenilikçiliğin ön saflarında yer almasını sağlar.

Yenilik ve Güvenlik Ön Plana Çıkıyor

Bu yıl TOC Avrupa, TT Club ve ICHCA International işbirliğiyle “TOC Güvenlik Köyü” ile yenilikçiliği ve güvenliği ön plana çıkarmaya devam ediyor. Sergi alanında bir merkez olarak konumlanan bu özel alan, gelişmiş içerik oturumları ve denizcilik tedarik zincirindeki güvenlik sorunlarına çözüm sunan yenilikçilere adanmış özel sergi bölmeleri içeriyor.

Ayrıca, TOC Europe gururla sergi alanına yeni katılımcıları da sunuyor. Daha fazla çözüm, diğerlerinin yanı sıra SR-O Technology, KEMPOWER OYJ, DropsaVET ve Lanatec Srl dahil olmak üzere çok çeşitli yenilikçi şirketleri ilk kez ağırlıyor. Bu yeni gelenler masaya yeni bakış açıları ve çözümler getirerek etkinliğin dinamik atmosferine katkıda bulunuyorlar.

Endüstri Onay ve Desteği

TOC Avrupa, PEMA, TIC 4.0, ICHCA International, IPCSA, FEPORT ve IAPH dahil olmak üzere sektörün önde gelen derneklerinin desteğini ve onayını aldı.
Etkinlik Direktörü Paul Holloway coşkusunu dile getirerek şunları ifade etti: “Profesyonellere tedarik zinciri çözümleri sağlama, teknolojik gelişmelerdeki en son gelişmeleri keşfetme ve onları güçlendirecek eyleme dönüştürülebilir bilgiler edinme konusunda önemli bir fırsat sağlamak için sektörün önde gelen kuruluşlarıyla birlikte çalışmayı bir kez daha sabırsızlıkla bekliyoruz. Yarının zorluklarına karşı dayanıklı olacak, bugünden daha güçlü, daha sürdürülebilir operasyonlar yaratmalarını istiyoruz. Tedarik zinciri zorluklarının gelişmeye devam ettiği bir dünyada, TOC Europe 2024, sektör profesyonellerinin operasyonlarını hazırlamaları ve korumaları için en üst düzey platform olarak konumlanıyor.” █

TOC Avrupa 2024 için Kayıtlar Başladı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın