Toyota, Menzilli Forklift Yelpazesini Genişletiyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Toyota Material Handling, BT Reflex istif aracı yelpazesine iki ilave daha yaptığını duyurdu. BT Reflex makinelerinin R, E ve O serisindeki son güncellemelerin ardından, dar şasi N-serisi -dar alanlar için ideal bir kamyon – daha da geliştirildi, R, E ve N-‘nin soğuk depo versiyonları serisi de şimdilerde sunulmaktadır.

BT Reflex N-serisi, alanın kısıtlı olduğu, yüklerin blok istiflendiği veya içeri girilebilen rafların bir özellik olduğu yerlerde kullanım için tasarlanmış kompakt bir kamyondur.

Yükseltilmiş N serisi, iki kapasiteye -1,4 ve 1,6 ton- sahiptir; kaldırma yüksekliği ise 10 metreye kadar çıkarılmıştır. Bu arada, yeni soğuk hava deposu BT Reflex modelleri 13 metreye kadar yükselebilir ve beş kapasitede mevcuttur: 1,4- 1,6- 1,8- ve 2,5 ton.

-30°C’ye kadar düşük sıcaklıklarda optimum performans sağlamak üzere tasarlanan standart soğuk depo versiyonunda açık kabin bulunur, ancak izole ısıtmalı kabin seçeneği de mevcuttur.

Hem yeni dar N-serisi hem de soğuk hava deposu kamyonları, kullanımı kolay renkli dokunmatik ekrandan yararlanır ve maksimum operatör konforu için tüm kontrollerin kolayca erişebileceği şekilde ergonomik olarak tasarlanmıştır.
Lityum iyon pil teknolojisine sahip yeni N-serisi ve soğuk hava deposu kamyonları, Toyota’nın I_Site filo yönetim sistemi ile donatılmıştır.

Toyota Material Handling, İngiltere Satış Eğitimi ve Ürün Geliştirme Müdürü Gary Ison, yeni seri araç ile ilgili şunları söylüyor:

“Sınıfında lider istif aracı serimize yapılan en son eklemeler, müşteri sayısının artması adına daha fazla fayda sağlıyor. Yeni BT Reflex makineleri, sürücülere son derece sezgisel ve etkileşimli bir sürüş deneyimini garanti ediyor ve son derece akıllı, enerji tasarruflu çözümler sunuyor.”

Toyota, Menzilli Forklift Yelpazesini Genişletiyor

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın