Toyota Ödüllü Ürünleriyle LogiMAT’ta!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

25-27 Nisan 2023 tarihleri arasında LogiMAT’ta üst düzey intralojistik performansı söz konusu olduğunda, Toyota Material Handling iki stantla temsil edilecek. Salon 10’daki ana stantta ziyaretçiler, Toyota’nın müşterilerini karşılaştıkları zorluklarda desteklemek için kullandığı verimli, ergonomik ve sürdürülebilir çözümleri keşfedebilirler. Salon 3’teki ikinci bir stant, kardeş şirketler Vanderlande ve Viastore ile işbirliği de dahil olmak üzere yeni oluşturulan Lojistik Çözümler Entegrasyonu alanının portföyüne odaklanıyor.
Stuttgart’taki ticaret fuarını sabırsızlıkla bekleyen Toyota Material Handling Germany Genel Müdürü Jan Lorenz, “Yeni ve kanıtlanmış intralojistik çözümlerimizi nihayet yeniden canlı olarak sunmak için LogiMAT 2023’ü sabırsızlıkla bekliyoruz” diyor. “İntralojistik çözümleri ve süreç yönetimi için uluslararası bir ticaret fuarı olan LogiMAT, standartları belirlemeye devam ediyor. Yetkili satıcılarımızla birlikte, müşterilerimize ve ilgili taraflara bizi farklı kılan özelliklerimizi göstermek istiyoruz: Enerji verimliliği ve maliyet düşürme, ergonomi ve entegre otomasyon çözümleri gibi konularda güvenilir ortağınız olmak.”

Yeni ve ödüllü ürünler mercek altında
Salon 10’daki 500 m²’lik Toyota standında LogiMAT izleyicisinin keşfetmesi için üç yeni ürün olacak. Güncellenmiş ve genişletilmiş VNA forklift yelpazesine ek olarak şirket, Toyota’nın Radikal Enerji Tasarımı (RED) konsepti sayesinde yenilik, ergonomi ve tasarım arasındaki gelişen etkileşimi somutlaştıran iki yeni forklift sunacak. “Sizin Etrafınızda Üretildi” sloganına uygun olarak, modüler Toyota akü sistemi ve operatör etrafında cihaz tasarımına odaklanılır. Cihazlar, ultra kompakt ve hafif tasarımı sayesinde özellikle enerji açısından verimlidir.
Toyota BT Reflex istif aracı ve Toyota Traigo elektrikli karşı ağırlıklı forklift, olağanüstü tasarımlarıyla Alman Tasarım Ödülü ve IF Tasarım Ödülü gibi prestijli ödüller kazanan, sınıfının en iyisi ürünlerdir. Geliştirmeden önce birkaç ergonomik çalışma yapıldı. Çünkü artan sürüş konforuna ek olarak Toyota, operatör ve cihaz arasında mümkün olan en ergonomik takım oyunuyla özellikle ilgileniyor.

Elektrikli ve hidrojenli forkliftlerle daha verimli hareket edin
Lityum-iyon ve yakıt hücresi teknolojisi alanında bir öncü ve yenilik lideri olarak Toyota Material Handling, müşterilerinin CO2 emisyonlarını azaltmalarına yardımcı olmak için öncelikle bu verimli tahrik teknolojilerine güvenmektedir. En iyi enerji çözümü ve enerjinin kaynak tasarrufu sağlayan kullanımı söz konusu olduğunda, elektrikle çalışan endüstriyel kamyonlarla ilgili 50 yılı aşkın deneyim, bireysel müşteri danışmanlığına dönüşür.
Toyota portföyünün yaklaşık yüzde 90’ı, klasik kurşun-asit akülerin yanı sıra lityum-iyon teknolojisi veya yakıt hücreli tahriklerle sunulan elektrikli forkliftlerden oluşuyor. Her üç forkliftten biri halihazırda enerji tasarruflu bir lityum-iyon akü ile teslim edilmektedir.
Tabii ki, LogiMAT’ta sergilenen tüm Toyota forkliftleri, lityum-iyon piller veya yakıt hücreleri ile donatılmıştır. Entegre telematik donanımı ve akıllı filo yönetim sistemi I_Site sayesinde pil ömrü optimize edilebilir ve enerji tasarrufu sağlanabilir. Dünya çapında 200.000’den fazla ağı olan Toyota forklifti şimdiden bundan faydalanıyor.
İlk kez LogiMAT’ta sunulan ve lityum-iyon forkliftin daha da kolay şarj edilmesi için geliştirilmiş işlevsellik sunan, otomobille uyumlu şarj fişi de aynı derecede akıllı.

Tek kaynaktan entegre otomasyon çözümleri
Ayrıca TMHDE, tek bir kaynaktan anahtar teslimi, entegre otomasyon çözümleri için eksiksiz bir sağlayıcı olarak yeni alan Lojistik Çözümleri Entegrasyonu (LSI) ile kendini sunmaktadır.
Bireysel müşteri ihtiyaçlarına göre uyarlanan çözüm yelpazesi, operasyonel verimliliği ve karlılığı artırmak için tasarlanmış en son intralojistik teknolojilerinden bazılarını içerir. Otomatik Yönlendirmeli Araçlar (AGV’ler) da sergilenecek. Toyota’nın kendi raf sistemleriyle bağlantılı olarak farklı otomasyon çözümlerinin akıllı etkileşimine odaklanılacaktır.

Toyota Ödüllü Ürünleriyle LogiMAT’ta!

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın